צפו: תחרות אופניים לאמיצים בלבד

בתחרות "דאון היל" של חברת רד בול שנערכה במדינת טקסס בארה"ב נדרשו הרוכבים לרדת במהירות במדרון תלול ולבצע קפיצות מגובה רב. חלק נפלו בדרך ואחרים היממו את מאות הצופים בפעלולים מרהיבים. כך זה נראה

לרדת הר עם אופניים - במהירות גבוהה: קבוצה של 25 רוכבי אופני הרים השתתפה בתחרות שארגנה חברת "רד בול" בדרום מדינת יוטה בארה"ב, שבמהלכה ירדו במדרון תלול במיוחד וביצעו קפיצות ופעלולים. מזג האוויר אפשר רק סבב מלא אחד לפני שנסגרה התחרות, אבל זה כל מה שנדרש לרוכב הוותיק קייל סטרייט על מנת לזכות באירוע בפעם השנייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היו לסטרייט לא מעט רגעים מרהיבים בתחרות ה"דאון היל" (ירידה במדרון), שכללו בין השאר שני סיבובים בקפיצה לאחור, שגרמו ליותר מ-1500 צופים להריע. סטרייט התחרה לראשונה באירוע כבר בגיל 14, וזכה בו לראשונה בשנת 2004 כשהיה בן 17.

צפו בקפיצות המרהיבות (יח"צ)

מתחרה נוסף בשם קאם זינק ביצע קפיצה לאחור שתכנן במשך חודשים, ונדרש לו זמן רב כדי לבנות את מגבה המרוץ שלו, שאיתו יכול היה לקבל את הזווית הדרושה למהלך. זינק הגיע בקפיצתו לגובה של 78 רגל. בעקבות הקפיצה לגובה, זכה זינק בתואר "הפעלול הטוב ביותר" על ידי איגוד הספורט של מדינת יוטה.

תחרות "רד בול" היא תחרות ייחודית, שקובעת מיהם רוכבי אופני ההרים הטובים ביותר, על פי היכולת לשלב כישורי נסיעה בירידה תלולה וקפיצות.