צפו: מעצר פעיל טרור בלב רחוב הומה בלונדון

המשטרה הבריטית עצרה ארבעה בני אדם בחשד כי עסקו בפעילות טרור במדינה. באחד המעצרים, שתועד במצלמה, ניתן לראות כיצד השוטרים הסמויים מתנפלים עליו באמצע רחוב הומה באנשים. "שמעתי המולה וכשהבטתי מחוץ לחלון הבחנתי בשוטרים שאוחזים גבר ומורידים אותו לרצפה", סיפר עד ראייה. צפו במעצר המתועד

המשטרה הבריטית עצרה שלשום (א') בלונדון ארבעה בני אדם החשודים בפעילות טרור. בצילומי מצלמת אבטחה שפורסמו בטלוויזיה בבריטניה, ניתן לראות כיצד הבלשים הסמויים עוצרים את אחד החשודים באמצע אחד הרחובות בעיר - כשהוא הומה באנשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בצילומים שנחשפו אתמול ברשת ITV בבריטניה, תועד מעצרו של החשוד, בן 28 ממוצא אזרבייג'ני, בשעה שעמד מחוץ למסעדה ים תיכונית באזור מערב לונדון.

הארבעה נעצרו בפשיטה מתוכננת למניעת פעולות טרור, והמשטרה מייחסת להם תכנון ויוזמה של מעשי טרור. בנוסף, נערכים חיפושים בשש כתובות ברחבי לונדון, בניסיון למצוא ראיות נוספות הקושרות אותם למעשים.

החשודים נתפסו על ידי השוטרים במספר כתובות שונות בבירה הבריטית במהלך שעות הערב של יום ראשון ונלקחו לתחנת המשטרה בדרום העיר. אחד מתושבי לונדון, שהיה עד למעצר הפומבי סיפר: "שמעתי המולה וכשהבטתי מחוץ לחלון הבחנתי בשוטרים שאוחזים גבר ומורידים אותו לרצפה". עד הראייה הוסיף כי "אני לא יודע מה היה מוצאו של האיש, אבל כל הסיפור נמשך דקות ספורות בלבד".