פעלולני הגבהים מרוסיה בטריקים חדשים ומסוכנים במיוחד

תופעת ביצוע הפעלולים המסוכנים בגבהים היא לא חדשה ברוסיה - ורק הולכת ומתרחבת. תיעוד נוסף של טריקים מסכני חיים שביצעו נערים בגבהים עצומים עלה לרשת. והפעם: סאלטות מגג בניין אחד - לאחר, שכיבות סמיכה על קורה - ותרגילי מתח על פיגומי ברזל - וכל זה ללא כבלי בטיחות. צפו - ואל תנסו את זה בבית

זו לא הפעם הראשונה, אבל התוצאה מבעיתה ומצמררת בכל פעם מחדש: חבורת נערים צעירים מרוסיה שמקפידה לתעד את עצמה מבצעת תרגילים מסוכנים בגבהים - ללא כל כבל בטיחות או אמצעי הגנה כלשהו, עשתה זאת שוב. והפעם - סאלטות מבניין לבניין באוויר ושכיבות סמיכה על קורה של גג בניין גבוה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בקליפ נראים הנערים כשהם מבצעים סדרת פעלולים מסכני חיים, שכלל לא מומלץ לנסות בבית - או במקרה הזה, על גג הבית של כל בית שהוא. בסרטון נראה צעיר אחד כשהוא מבצע עמידת ידיים על קורת ברזל הנמצאת בגובה של מאות מטרים מעל פני הקרקע - זאת ללא כל כבל ביטחון שיכול היה לסייע לו, במקרה והיה מאבד את האחיזה - ונופל למטה במהירות. וזה לא נגמר בזה: אותו צעיר אפילו ביצע תרגילי התעמלות על גבי הקורה.

ללא מורא (יוטיוב)

בהמשך נראים חבריו של אותו צעיר מבצעים סאלטות מגג בניין גבוה - לגג בניין אחר. חבר אחר פשוט החליט לגשת לקצה של גג בטון ולבצע עמידת ידיים - כשיד אחת בלבד שלו על הקרקע, ואחרת - באוויר. תנועה אחת לא נכונה או שנייה של חוסר ריכוז - וזה היה יכול להסתיים באסון גדול.

ואם כל זה לא מספיק - אז חבר נוסף בחבורת פעלולני הגובה המטורפים, החליט לבצע מעין פעלולי קרקס על קורות ברזל בגובה עצום שהוצבו סמוך לבניין. למשך כמה שניות, אחז בקורה ביד אחת בלבד, ברגע אחר ביצע אף הוא עמידת ידיים באוויר בלי כל היסוס - וכשהוא מקפיד להסתכל למצלמה ולחייך.