צפו: קטטנה המונית בדרבי של סאו פאולו

ההכנות למונדיאל שייערך בקיץ הקרוב בברזיל נמצאות בעיצומן, אך נראה כי התמונות ששודרו אמש בשידור ישיר בטלוויזיה יגרמו דאגה רבה למארגנים. תגרת ענק פרצה בין אוהדים לשוטרים במהלך משחק כדורגל בסאו פאולו. כך זה נראה

מהומה אלימה פרצה אמש (א') במהלך משחק כדורגל בברזיל בין הקבוצות סאו פאולו וקורינטיאנס - שתיהן מהעיר סאו פאולו, לאחר שאוהדי אחת הקבוצות חדרו לתוך אזור חיץ ריק מאוהדים שנוצר כדי להפריד בין הצדדים. רשת ESPN המקומית ששידרה את המשחק המשיכה להעביר בשידור חי את ההתרחשות ביציע, שם החליפו אוהדים ושוטרים מהלומות. מה שלבסוף הביא לרגיעה הייתה השריקה לפתיחת המחצית השנייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שדרי רשת ESPN הברזילאית שהיו במגרש טענו שהאלימות החלה כאשר אוהדים ממועדון אחד ניסו לחדור לשטח פנוי באיצטדיון, שנועד להפריד פיזית בין מחנות האוהדים של שתי הקבוצות. על פי הדיווחים, המהומה הזו נמשכה לכל אורכה של המחצית הראשונה.

ברזיל נערכת לאירוח המונדיאל - אליפות העולם בכדורגל - בקיץ הקרוב, והאלימות במגרשי הכדורגל וברחובות הערים הגדולות בברזיל מטרידה מאוד גם את המארגנים במדינה וגם את המארגנים מטעם פיפ"א.

בשבוע שעבר הפכו רחובותיה של ריו דה ז'נרו לשדה קרב אחרי שמחאה של עשרות אלפי מורים הפכה למחאה אלימה שכללה ירי של רימוני גז מדמיע, השלכת בקבוקי תבערה וירי של כדורי גומי.