סוף לתעלומת רצח הילדה שגופתה נמצאה בצידנית

מאז שנת 1991 ניסו בלשי משטרת ניו יורק לגלות מי היא הילדה שגופתה נמצאה בתוך צידנית קרח. 22 שנים אחרי, השוטרים הצליחו לגלות כי מדובר באנג'ליקה קסטילו בת ה-4 - ועצרו את בן דודה בחשד שביצע את הרצח

סוף לתעלומה. אנג'ליקה קסטילו (רויטרס)

22 שנים אחרי, נפתרה תעלומת הרצח: הילדה הקטנה שנודעה בשם "ביי הופ", שגופתה נמצאה בתהליכי ריקבון בתוך צידנית בצד הדרך סמוך לעיר ניו יורק בשנת 1991 - היא אנג'ליקה קסטילו בת ה-4 - כך נמסר בהודעה שפרסמה משטרת ניו יורק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשטרה המקומית הודיעה כי עצרה חשוד במעשה, שהודה כי רצח את אנ'ליקה וזרק את גופתה סמוך לפארק הנרי הדסון בעיר. החשוד, קונרדו חוארז בן 52, הוא בן דודה של הילדה ולאחר מעצרו הוגש נגדו כתב אישום בגין רציחתה.

"שיחה אנונימית שהגיעה למוקד המשטרה ביולי האחרון הביאה לפיצוח התעלומה", סיפר ריי קלי, בכיר במשטרת ניו יורק. קלי הסביר כי אותה שיחה הובילה את הבלשים לאחותה של אנג'ליקה ומשם הגיעו לאמה של הילדה. "מקרים בודדים אלו הובילו ללכידתו של החשוד ברצח", הבהיר.

חשוד ברצח. חוארז (רויטרס)

מאז היעלמותה של אנג'ליקה ומציאת גופתה, בלשי משטרת ניו יורק המשיכו לחקור את תיק הרצח - במשך יותר מ-20 שנה. בכל חודש יולי, ביום שבו מציינים בני משפחתה של הילדה את מותה, תישאלו החוקרים את תושבי השכונה אם ידוע להם דבר מה נוסף אודות מה שעלה בגורלה.