הנסיך הבועט מקיימברידג'

נסיך שנועל נעלי פקקים זהו מראה לא שגרתי – אבל וויליאם, האב הטרי, החליט לקחת פסק זמן מהחיתולים ומקייט והזמין מספר חברים למשחק כדורגל מיוחד בחצר של הסבתא. למשך יום אחד הפכה המדשאה בארמון בקינגהאם למגרש כדורגל לכל דבר, עם כוכבי עבר וקבוצות חובבים. צפו בתמונות ממשחק הראווה

הנסיך וויליאם מוכר לנו כדוכס מקיימברידג', כיורש העצר, כאביו הטרי של ג'ורג' ובעלה של קייט - אבל אמש (ב') הזכיר הנסיך לאומה הבריטית שהוא גם מחזיק בתואר נשיא ארגון הכדורגל הבריטי, כשארגן משחק ראווה מיוחד על המדשאה של ארמון בקינגהאם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לחצר של סבתו, המלכה אליזבת', הזמין הנסיך וויליאם כמה חברים - בהם כוכב נבחרת אנגליה לשעבר מייקל אוון, נבחרת עובדי השירות הציבורי הבריטי, הקבוצה החובבנית הוותיקה "פוליטקניק", עוד מספר נבחרות מהליגות החובבניות ועוד כמה דמויות בולטות מהכדורגל הבריטי.

גם הנסיך עצמו, שנוהג להשתתף במשחקי קריקט ופולו סוסים, הפגין את יכולות הבעיטה שלו על הדשא המלכותי בלבה של הבירה הבריטית. הנסיך אומנם לא לבש מכנסיים קצרים, אך נעל נעלי פקקים והחליף מסירות בהתלהבות רבה.

האירוע החגיגי בארמון בקינגהאם נערך במסגרת חגיגות 150 שנה לכדורגל הבריטי. רוב החגיגות נערכות אומנם בפאבים ברחבי המדינה, או במגרשי חובבים, אך השנה החליטו בהתאחדות הכדורגל הבריטית באופן יוצא דופן - להביא את מגרש הכדורגל לארמון.