כבר לא ידגמן: "הפושע החתיך" נשלח לכלא

בית משפט בארה"ב שלח את מי שכונה "הפושע החתיך" ל-27 חודשי מאסר בכלא. הוא הפך לסנסציית רשת לאחר שהמשטרה העלתה תמונתו, שגררה אינספור תגובות מחמיאות. הוא גם יאלץ לעבור טיפולים בשל התמכרותו לסמים

על המסלול, בדרך לכלא. ג'רמי מיקס (STOCKTON POLICE DEPT)

לאחר שהפך לסנסציית רשת בשל אינספור מחמאות שקיבל על מראהו, העבריין האמריקני ג'רמי מיקס (30) שזכה לכינוי "הפושע החתיך" נשלח ל-27 חודשי מאסר בכלא. כך קבע בית המשפט במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מיקס נודע לציבור לאחר שבקיץ האחרון המשטרה בסטוקטון קליפורניה פרסמה את התמונה שלו בדף הפייסבוק שלו, לאחר שעצרה אותו. במקום שהמשטרה תקבל מחמאות על מעצרו, אינספור תגובות החמיאו דווקא לו.

בין היתר כתבו לו הגולשים: "אני רוצה שהוא יחטוף אותי כל יום", "האם אנחנו יכולים להיות כבולים באזיקים ביחד?", "במה הוא מואשם? סקסיות מדרגה ראשונה?". כמו כן, הוקמו דפי פייסבוק למענו, המלצות שיפתח בקריירת דוגמנות, וממים רבים הופצו ברשת בהם הוא מככב.

כל התקוות שהוא יהפוך לדוגמן ייאלצו לחכות בינתיים, לאחר הרשעתו בהחזקה בלתי חוקית של נשק. במשטרה לא התייחסו לגל התגובות המחמיאות אודותיו והדגישו שמדובר בפושע מסוכן. בין היתר הוא נעצר חמש פעמים בעבר על החזקת נשק וחברות בכנופיה.

בנוסף למאסרו הורה לו בית המשפט לעבור טיפול התמכרות לסמים בן 500 שעות, וכן לשלם קנס זעום. הוא נעצר ב-18 ביוני בשנה שעברה יחד עם שלושה גברים אחרים ובמכוניתו נמצא אקדח. מעצרו היה חלק ממבצע של ה-FBI שמטרתו לצמצם את האלימות בסטוקטון. בעבר הוא ישב 9 שנים בכלא.