צפו: התרסקות מחרידה במסלול המרוצים ביוסטון

13 בני אדם נפצעו במהלך מרוץ מכוניות שנערך בטקסס, כשאחד הנהגים איבד שליטה על רכבו והתנגש בעוצמה בגדר ההפרדה בין הקהל למסלול. בנס נפצע הנהג באורח קל בלבד, כשהוא סובל מקרע בחוליה ושבר בקרסול

התרסקות על המסלול: נהג מרוצי המכוניות הסקוטי דריו פראנצ'יטי נפצע בתאונה, לאחר שהתנגש בגדר ההגנה במהלך מרוץ שהתקיים ביוסטון, טקסס. בסרטון שתיעד את התאונה הקשה ניתן לראות את רגעי ההתנגשות בחומה - כולל צילום דרמטי מהצד של הקהל. לפחות 13 צופים שעמדו בסמוך למקום נפצעו, שניים מהם פונו לקבלת טיפול בבית החולים. באורח נס, הנהג עצמו נפגע קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פראנצ'יטי סובל מקרע באחת מחוליות הגב ושבר בקרסול בלבד. ההתרסקות אירעה בשעה שמכוניותיהם של פראנצ'יטי והנהג היפני, טאקומה סאטו, נצמדו אחת לשנייה באחד מסיבובי המרוץ האחרונים. בעקבות המגע שנוצר בין כלי הרכב, מכוניתו של פראנצ'יטי נצמדה לגדר ההפרדה ובשל כך התרסקה לאורכה.

"זאת הייתה פגיעה משמעותית", אמר שותפו של פראנצ'יטי, סקוט דיקסון בתום המרוץ. "אני מקווה שדריו בסדר. זה היה נראה כאילו דריו בחיים כשעברתי בסמוך אליו עם המכונית שלי".

פראנצ'יטי בן ה-40 היה בהכרה מלאה כשפונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ביוסטון, שם יאושפז לטובת השגחה רפואית במהלך הלילה. ככל הנראה נהג המרוצים הסקוטי לא יזדקק לניתוח בעקבות פציעתו.