מדונה: "נאנסתי בצעירותי באיומי סכין"

כבר ב-1995 סיפרה מדונה כי נאנסה בצעירותה, אך במשך שנים היא סירבה להוסיף פרטים. כעת, בטור שהיא כותבת, היא מספרת לראשונה כי האירוע התרחש בשנה הראשונה שלה בניו יורק, כשגבר לקח אותה באיומי סכין לגג של בניין במנהטן. "הייתי צעירה, סמכתי על אנשים, מה שעברתי בניו יורק נתן לי הרבה חוכמת רחוב", היא כותבת

הזמרת מדונה, ארכיון (רויטרס)

הזמרת מדונה חושפת לראשונה פרטים על האונס שעברה בצעירותה. היא מספרת למגזין הרפר'ס בזאר כי היא נאנסה על גג של בניין בניו יורק, זמן קצר לאחר שהגיעה לעיר. עם זאת, היא מתארת את שעברה רק בפסקה אחת ומיד ממשיכה לתאר את שאר הקריירה שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ניו יורק לא הייתה כל מה שחשבתי שהיא תהיה", היא מספרת לראשונה בטור שכתבה. "היא לא קיבלה אותי בסבר פנים יפות. בשנה הראשונה, איימו עלי באקדח, אנסו אותי על גג של בניין אליו גררו אותי עם סכין מוצמדת לצווארי. לדירה שלי פרצו שלוש פעמים".

מדונה סיפרה בעבר כי נאנסה, אך זו הפעם הראשונה שהיא חושפת את הנסיבות. בשנת 1995 כשקידמה את הספר שלה היא סיפרה לראשונה על מה שעברה, אך לא הוסיפה אז פרטים. "זאת הייתה חוויה שפתחה לי את העיניים. חייתי בניו יורק רק שנה והייתי מאוד צעירה, מאוד סמכתי על אנשים. מה שעברתי בניו יורק נתן לי הרבה חוכמת רחוב וניסיון חיים שיש לי היום".