המסעדן שהפך לטריליונר ליום אחד

מי מאיתנו לא היה רוצה שטעות בבנק תהפוך אותו לעשיר? תושב טקסס שבדק את יתרת חשבונו לא האמין כשראה שהפך לטריליונר הראשון בעולם. "מעולם לא חשבתי שאראה סכומים כאלה בחשבון הבנק שלי", הוא סיפר

4 טריליון בחשבון. אילוסטרציה (רויטרס)

רובנו מורגלים לכך שלעתים מתגלות טעויות בחשבון הבנק שלנו. בדרך כלל מדובר בטעויות הנובעות מחיובים לא נכונים, או עמלות שנגבות ללא כל הצדקה, אך עבור תושב טקסס - הטעות בחשבון הבנק שלו הפכה אותו לאיש העשיר ביותר בעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשרג'י תיאוס, נכנס לבדוק את יתרת הכספים בחשבונו הוא לא האמין למראה עיניו, כשעל המסך הופיע סכום של ארבעה טריליוני דולרים. "בהחלט הייתי מופתע כשהסתכלתי בחשבון וראיתי סכום כזה של כסף", סיפר תיאוס, "מעולם לא הייתי טריליונר בעבר ולאחר שערכתי בדיקה הבנתי שבעצם אני הטריליונר הראשון בהיסטוריה".

סכום אסטרונומי בחשבון (kltv)

לאחר שגילה על סכומי הכסף האסטרונומיים הנמצאים בחשבונו, תיאוס, המשמש כמנהל תפעול במסעדה בטקסס, חזר לעבודתו כמדי יום ולא התרברב בפני חבריו על עושרו החדש. "מעולם לא חשבתי שאראה סכומים כאלה בחשבון הבנק שלי", אמר תיאוס, "כמובן שבאותם רגעים קיוויתי שזה אמיתי אבל זה היה נהדר לראות את זה".

"נכנסתי ויצאתי שמונה פעמים מחשבון הבנק שלי על מנת לראות שהכסף עדיין שם", הוסיף רג'י, "בכל פעם טריליוני הדולרים עדיין היו שם".

"לא האמנתי", תיאוס (kltv)

למרבה הצער, כמו ברוב המקרים בהם הפלוס בחשבון עולה ללא סיבה, העושר של רג'י נעלם כלא היה כעבור מספר ימים. מבדיקה שנערכה בבנק התברר שמדובר בזליגה של כסף במהלך העברת כספים ברשת. רג'י חזר לעבודתו במסעדה בטקסס, אך לדבריו, מעתה טריליון יהיה מספר המזל שלו.