צפו: אקדחים שלופים, הימלטות ומרדף - רגעי הדרמה בגבעת הקפיטול

רשת הטלוויזיה האמריקנית בשפה הערבית "אל-חורה" פרסמה תיעוד המגולל את רגעי הדרמה בוושינגטון. מניסיון מעצר הנהגת לאחר פריצת המחסום, דרך ההימלטות המהירה וכלה במרדף המשטרתי הנרחב. כך זה נראה

המרדף ליד הבית הלבן הלילה (ה') בוושינגטון, שבמהלכו נורתה אישה שניסתה לפרוץ עם מכוניתה מחסום, תועד במצלמות הטלוויזיה. זמן קצר לאחר שהסתיים האירוע, פרסמה רשת "אל-חורה" האמריקנית, בשפה הערבית,  סרטון שצולם על ידי תיירים שביקרו במקום בו נראים השוטרים באקדחים שלופים מאיימים על הנהגת מטווח של מטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון, שככל הנראה מתחיל לאחר ניסיון פריצת המחסום בשדרות פנסילבניה, נראית החשודה כשהיא נוהגת ברכב מסוג "אינפיניטי" בצבע שחור. המכונית עומדת כשמסביבה ניידות משטרה ומספר שוטרים באקדחים שלופים שמכוונים לעבר הנהגת. לפתע, היא מאיצה ומצליחה להימלט מהם.

בריחתה מציתה מרדף משטרתי נרחב, שבו לוקחות חלק ניידות רבות ברחובות הסמוכים. הנהגת נוסעת במהירות גבוהה כשהיא מנסה להימלט מהשוטרים, ואחריה צוותים רבים שדולקים אחריה. מהתיעוד לא ניתן לראות את סוף האירוע, אך נמסר כי היא התנגשה ברכב משטרתי וגרמה לפציעתו של שוטר.

האיצה והצליחה להימלט (אל-חורה)

משטרת הקפיטול: "ההערכה היא שלא מדובר באירוע טרור"

בעקבות התקרית, החלו כוחות ביטחון רבים לזרום לאזור. בניין הסנאט נסגר בתחילה, אך נפתח כעבור כשעה, והעובדים שהיו נצורים במקום יצאו החוצה. לפי שעה, ההערכה היא כי לא מדובר באירוע טרור. שוטר, שבתחילה דווח כי נפגע מירי במהלך המרדף, ככל הנראה נפצע כתוצאה מהתנגשות רכבה של הנהגת בניידת.

ניסיון המעצר (אל-חורה)

"הנהגת ניסתה לפרוץ את המחסום ואנשי השירות החשאי ניסו לעצור אותה", סיפר נציג המשטרה בתדרוך לעיתונאים. "הרכב הגיע קרוב למחסום, אך אף שוטר לא נפגע מירי, ככל הנראה היא התנגשה בו. יש מספר זירות ואנחנו עדיין אוספים ראיות. נראה שמדובר באירוע בודד ואנחנו חוקרים אם היה ילד באוטו".