צפו: תאונת אוטובוס, מבפנים

המצלמות בתוך רכבי ההסעות נועדו לוודא שהילדים נוסעים מבית הספר ואליו בלי לסכן את חייהם. בתאונה שקלטה המצלמה אפשר רק לברך על כך שלא היו ילדים - לא באוטובוס הפוגע ולא באוטובוס הנפגע

נהגת הסעות בית ספר אמריקני עומדת לדין לאחר שגרמה לתאונה מסוכנת עם אוטובוס הסעות נוסף ומשאית. סרטון וידאו מתוך כלי הרכב שפורסם במסגרת ההליך המשפטי מתעד את רגע הבהלה. התאונה שאירעה ביום שני גרמה לשוטרים לחסום את כביש 509 בטאקומה - וושינגטון. למרבה המזל, גם אוטובוס ההסעה הפוגעת וגם האוטובוס הנפגע - היו בלי ילדים בזמן התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים לקחו את הסרטונים ושמעו בהם את הצרחות, ראו את הזכוכיות שמתנפצות ואת המתכת שמתעקמת. זה התחיל בדחיפה של המשאית לאורכו של הכביש והממשיך בהתנגשות עם האוטובוס. התמונות המפתיעות ביותר נקלטו על ידי המצלמה שהתמקדה בנהגת ההסעות שפוגעת ברכבים סביב.

תאונת האוטובוס (CNN)

רשת CNN הקרינה את הסרטון בפני הורה לבן שנוסע מדי יום ברכב ההסעות שהיה מעורב בתאונה. האב גייב מקליין נבהל ואמר: "אלו תמונות קשות, זה ממש מפחיד, ממש מפחיד. זה מטורף".

התובע הגיש תלונה נגד הנהגת לבית המשפט בטענה שהיא נהגה בלי שיקול דעת ובלי חגורה. בהנהלת חברת ההסעות טוענים שהיא דווקא חגרה חגורת בטיחות, אבל לא בדרך הרגילה.