בריטניה: שוד לאור היום - ולעיני המצלמות

רעול פנים איים ברובה - ומוביל הכספים העביר לידיו מיד מזוודה מלאה בכסף. שני שודדים במחוז סומרסט בבריטניה הצליחו, תוך זמן קצר ולאור יום, לשדוד סכום כסף רב ולהימלט מהמקום ברכב גנוב. "ביצוע השוד לקח רק מספר שניות, אך השפעתו שלו על הנשדד והעדים היא ארוכת טווח", אמר השוטר. צפו בשוד שצולם במצלמות האבטחה

השוד כפי שתועד במצלמות האבטחה (דיילי מייל)

זהו הרגע ממנו כל שומר חושש: רעול-פנים מפנה אליו רובה ומאיים על חייו. זה מה שקרה במחוז סומרסט בבריטניה, שם עובד חברת הובלת המזומנים מסר תוך שניות ספורות לשודד החמוש ארגז מלא בכסף. רגעי האימה תועדו במצלמות האבטחה שהוצבו בתחנת הדלק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

 

מצלמות האבטחה במעגל סגור תיעדו את השוד, שבוצע באמצע היום לפני כשבוע בחנות בתחנת הדלק. השודד נמלט מהמקום עם הקופסה, ברכב גנוב בו נהג משתף פעולה. השומר, שעסק בהובלת כסף, היה בדרכו החוצה מהחנות עם מזוודה, כאשר הוקף על ידי החשוד. השומר עזב מיד את המזוודה, והתרחק אל תוך החנות.

פקד אנדי טירל מהמשטרה המקומית אמר: "ביצוע השוד לקח רק מספר שניות, אך השפעתו על הבלדר שנשדד, צוות החנות והעדים תהיה ארוכת טווח". "אנחנו חוקרים את השוד, אך נצטרך לשוחח עם כל אדם שעשוי לדעת עוד על המקרה", אמר הפקד, שביקש את עזרת הציבור.

המכונית נגנבה ככל הנראה שישה ימים לפני השוד, ב-17 בספטמבר, והגנבים החליפו את הלוחיות. הרכב נמצא נטוש ועזוב במרחק קילומטרים ספורים מזירת השוד. המשטרה המקומית מעריכה כי השודדים עברו לרכב אחר.