נשיא ארה"ב לשעבר בוש האב השתתף כעד בחתונה בין נשים

מפתיעים את השמרנים: הנשיא הרפובליקני לשעבר ג'ורג' וברברה בוש היו שני העדים הרשמיים בטקס החתונה, בו נישאו שתי נשים שמכירות את המשפחה. "הזמנו את הנשיא לשעבר להגיע, והוא פשוט הסכים", אומרת אחת הכלות

הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש (AP)

משפחת בוש נחשבת לסמל השמרנות האמריקנית, אבל גם המשפחה שהצמיחה שני נשיאים רפובליקניים יכולה להפתיע: נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' הרברט בוש ורעייתו ברברה היו שני העדים הרשמיים בטקס נישואים חד מיני שנערך במדינת מיין שבצפון מזרח ארה"ב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החתונה נערכה בין בוני קלמנט והלן טורגסלן, זוג נשים שהחליט להתחתן בעיר קנברוק שבמיין. הזוג מכירות את הנשיא לשעבר דרך מכרים משותפים, והן הזמינו את הנשיא ורעייתו להשתתף בחתונה כעדים, ולהפתעתם הזוג הסכים. לאחר החתונה, קלמנט העלתה תמונה לדף הפייסבוק שלה בו רואים את הזוג לצד בוש כשהוא חותם על טופס העדות של החתונה.

מיין היא אחת מ-13 המדינות בארה"ב המאפשרות נישואים חד מיניים. לנשיא לשעבר יש בית קיץ בעיירה קבנפורט שבמיין, בה הוא מתגורר לצד ביתו הקבוע שבטקסס. בוש כיהן כנשיא ארה"ב בין 1989 ל-1993, אז הפסיד את הנשיאות לאחר קדנציה אחת לביל קלינטון. בנו הבכור, ג'ורג' ווקר בוש, כיהן כנשיא ארה"ב בין 2001 ל-2009.