מנופף עם הרובה - ורץ: צפו במסע הרצח בבסיס האמריקני

מצלמות וידאו במעגל סגור במפקדת חיל הים האמריקני בוושינגטון, תיעדו את ארון אלכסיס שרצח 12 בני אדם, ברגעים שלפני המעשה, כשהוא מנופף ברובה הציד שלו. גורם ב-FBI אמר כי אלכסיס האמין שהוא נשלט על ידי גלים אלקטרומגנטים. כך זה נראה

כ-10 ימים אחרי אירוע הירי הקטלני בבסיס מפקדת הצי האמריקני בוושינגטון בו נהרגו 12 בני אדם, ה-FBI פרסם תיעוד של הרוצח ארון אלכסיס בן ה-34, כשהוא עם הרובה רגע לפני שפתח באש, ומצא את מותו באירוע. מקור רשמי ב-FBI טוען כי אלכסיס האמין שהוא נשלט על ידי גלים אלקטרומגנטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מצלמות וידאו במעגל סגור במפקדת חיל הים תיעדו את אלכסיס החמוש משוטט במסדרונות במהלך מסע ההרג. בסרטון הוא נראה מנופף ברובה ציד קצוץ הקנה רמינגטון 870, כשהוא הולך במתחם בתוך הבסיס.

"אין סימנים לכך שאלכסיס התמקד במישהו ספציפי כאשר פתח במסע ההרג בוושינגטון", אמרו מקור ב-FBI. "מצאנו תקשורת רלוונטיות באמצעי התקשורת האלקטרונית שלו, בהם השתקפה האמונה שלו, שהוא נשלט או הושפע על ידי גלים אלקטרומגנטיים בתדר נמוך בשלושת החודשים האחרונים".

זירת האירוע בוושינגטון (רויטרס)

אלכסיס, קבלן טכנולוגיית ממשלה, פעל לבדו ונהרג על ידי המשטרה בקומה השלישית של מפקדת חיל הים, לאחר חילופי אש עם שוטרים במשך שעה. מסע ההרג העלה את השאלה כיצד היה לאלכסיס סיווג בטחוני להיכנס למפקדה וגרם לתהיות לגבי הנחיות של בדיקות ביטחוניות ממשלתיות לקבלנים פרטיים.

אלכסיס שהתגורר בפורט' וורט' שבמדינת טקסס, הועסק על ידי חברת קבלן של חברת הטכנולוגיה "HP", וכך ככל הנראה השיג אישור כניסה לבסיס הצבאי. עדי ראייה שהצליחו להיחלץ מהאש שנפתחה לעברם, סיפרו לרשת טלוויזיה אמריקנית על דקות האימה: "ניסינו לצאת מהדלת האחורית והבחנו בו (ביורה) במסדרון. הוא יצא מהפינה וירה לעברנו שתיים או שלוש יריות. רצנו במדרגות כדי לצאת מהבניין, ולאחר מכן שמענו עוד קולות ירי. הוא פגע בקיר מעלינו ממש כשניסינו לצאת".