המאהבת של ביל: הילארי דו מינית

20 שנה אחרי שהתפרסם הרומן שלה עם נשיא ארה"ב ביל קלינטון, ג'ניפר פלאוארס טוענת שהיא וביל היו ביחד אלמלא הבת צ'לסי ושהנשיא לשעבר הודה בפניה שהילארי קלינטון היא דו-מינית. לפלאוארס היה רומן ארוך שנים עם קלינטון לפני שנבחר לנשיאות ובעקבות המשפט שניהלה נחשפה פרשת מוניקה לוינסקי

המאהבת פלאוארס ב-1992 (AP)

אם אתם בני מתחת ל-20, לא הכרתם את התקופה בה מהדורות החדשות היו נפתחות עם חדשות מהבית הלבן שלא היו קשורות ליחסי חוץ או ביטחון, אלא ליחסים שניהל נשיא ארה"ב עם נשים. כעת, כמעט שני עשורים אחרי שהייתה אחד השמות הידועים בארה"ב, אומרת המאהבת לשעבר של נשיא ארה"ב ג'ניפר פלאוארס: הילארי קלינטון דו מינית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פלאוארס ניהלה רומן בן תריסר שנים עם ביל קלינטון לפני שהוא נבחר לנשיאות ב-1992. כעת, בראיון שהיא העניקה לעיתון הבריטי הדיילי מייל, היא אומרת שאלמלא הבת המשותפת שלו ושל הילארי פלאוארס וביל היו ביחד.

"יש לנו כמה נושאים שאנחנו צריכים לפתור, היה נחמד לשבת ולדבר איתו. הוא היה אהבת חיי ואני הייתי האהבה של החיים שלו וקשה להתגבר על זה". פלאוארס טוענת כי אחרי שהתגרשה, ב-2005, קלינטון התקשר אליה והציע לה להיפגש אך היא סירבה.

בלי הפוליטיקה וצ'לסי, אני וביל היינו ביחד

"ביל ואני היינו ביחד היום אם לא הייתה הפוליטיקה. היינו אני, ביל והילארי. אחר כך נולדה צ'לסי והסיכון היה גבוה מדי. אם לא הייתה נולדת צ'לסי ומיד לאחר מכן הוא היה נבחר למושל אנחנו היינו יחד".

"מה שיש לביל ולהילארי הוא מאוד חזק. אין ספק שזה עובד בשבילם אבל הנישואים האלה רחוקים מלהיות נישואים רגילים". לדבריה, כשעלו שמועות על היחסים בין הילארי ובין ראש צוות המעבר שלה, אישה בת 37, היא לא הייתה מופתעת. "ביל אמר לי שהילארי ביסקסואלית ולא היה אכפת לו. הוא ידע".

תומכת בהילארי קלינטון לנשיאות

למרות הדברים הללו, פלאוארס אומרת כי היא מרגישה סולידריות עם הילארי קלינטון והיא תתמוך במועמדה לנשיאות אם היא תחליט להתמודד. "צריך לתת לנשים להתמודד עם מקומות בהן הן לא היו רצויות. אני אשמח לראות אישה נשיאה".

יש לה תומכת. הילארי קלינטון (AP)

היא טוענת שהסיכוי שלה להיות נשיאה יום אחד הייתה הסיבה שהיא הפגינה נאמנות לבעלה במשך השנים. עוד אומרת, שאם היו בשנות ה-80 את האמצעים הטכנולוגיים שקיימים היו קלינטון לא היה יכול להכחיש את דבר הרומן ביניהם.