זוועה בספרד: תינוק נלכד במסוע מזוודות - ונהרג

פעוט בן 5 חודשים נמחץ למוות במסוע מזוודות בנמל תעופה בספרד. על פי הערכות, האם הניחה את המנשא ובו הפעוט על המסוע, שהחל לפעול. הילד הופל לפתח המיועד למזוודות ונלכד. מאמצי ההחייאה נכשלו, ומותו נקבע בנמל התעופה. גופת התינוק תנותח

תאונה מזעזעת במסוע המזוודות. אילוסטרציה (רויטרס)

תאונה מזוויעה בספרד: פעוט בן 5 חודשים נהרג בנמל התעופה אליקנטה-אלצ'ה בספרד, לאחר שנלכד במסוע המזוודות בטרמינל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התינוק, אמו ואחיו הבכור הגיעו מלונדון לחופשה בקוסטה בלנקה בספרד, כאשר התאונה הטרגית התרחשה בשעות הלילה ביום רביעי. לאחר שעזבו את המטוס של חברת איזיג'ט, השלושה עשו את דרכם לעבר איסוף המזוודות על מנת לפגוש את אביו של הילד.

על פי מקורות במשטרה המקומית, האם הניחה את המנשא של הפעוט על המסוע הגדול, דרכו מגיעות מזוודות גדולות, עגלות וכלי נגינה. אך באותו רגע, נדלק המסוע והקרוסלה החלה להסתובב, ובעקבות כך הפעוט נפל לתוך פתח המיועד לתיקים, ונלכד שם. חובשים הגיעו לזירה בנסיון להציל את חיי הפעוט, אך לא יכלו לסייע ונאלצו לקבוע את מותו במקום.

על פי הערכות, ייתכן שמשקל הילד והמנשא הפעילו חיישן שגרם לתנועת המסוע. גופת התינוק הועברה לנתיחה לאחר המוות, על מנת לקבוע בוודאות את סיבת המוות. מדוברות חברת התעופה נמסר כי אם התינוק היא אמריקנית, ואביו קנדי. חברת התעופה לא מסרה פרטים נוספים על המשפחה או על נסיבות המקרה.