סוף טרגי לטיול בחו"ל: נמצאה גופת הישראלית הנעדרת בגרמניה

המשטרה הגרמנית איתרה את גופתה של ים לוי, בת ה-23 מהיישוב לפיד, שהקשר עמה אבד לפני כשבוע במהלך טיול בדרום המדינה. נסיבות מותה של הצעירה הישראלית עדיין לא ברורות. הוריה קיבלו את הבשורה המרה וזיהו את גופתה

הקשר האחרון שיצרה - לפני שבוע (פייסבוק)

הטיול הסתיים בטרגדיה: משטרת גרמניה איתרה היום (ה') את גופתה של ים לוי, הישראלית בת ה-23 שיצאה לטיול בדרום המדינה ונעלמה לפני יותר משבוע. הוריה של ים, שנמצאים בגרמניה, קיבלו את הבשורה הקשה וזיהו את גופתה של בתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוריה של לוי התבקשו אחר הצהריים להגיע ולזהות את גופתה של ים, שנמצאה באזור שבו טיילה בדרום גרמניה. בשלב זה נסיבות המוות אינן ברורות והמשטרה הגרמנית ממשיכה בחקירתה. על פי ההערכה, ים נפלה מגובה במהלך טיול בהרים.

הבוקר דווח כי המשטרה המקומית הרחיבה ביממה האחרונה את החיפושים אחר הצעירה הישראלית. "אתמול נכנסה לעניין ה'קרימינל פוליס' בגרמניה, שהחלה לפעול במרץ לאיתורה", אמר הבוקר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט טוביה ליבנה, מנכ"ל חברת סיטל בילנאומי, חברת החילוץ של כלל ביטוח. "מיד החל מבצע חיפוש נרחב שיתבצע בכל רחבי גרמניה ולא רק בעיר המחוז שבו נעלמה ים".

סוף טרגי לטיול, ים לוי (חדשות 2)

הקשר האחרון שיצרה: הודעה לחברה לפני שבוע 

הפעם האחרונה שיצרה לוי קשר כלשהו עם מכריה, היתה ביום רביעי בשבוע שעבר. "אני מבלה, הכל בסדר" - כתבה לוי, לחברתה. בערב יום הולדתה, ישבה ים בפאב מקומי ומשם שלחה את ההודעה באמצעות תוכנת המסרים בסמארטפון "ווטסאפ".

לוי, שתכננה טיול בן חודש וחצי ברחבי גרמניה, יצאה לבדה למדינה. היעד הראשון שלה היה העיר מינכן בדרום המדינה, שאליה הגיעה בתחילת השבוע שעבר. משם המשיכה ים לעיירה אימנשטט במחוז בוואריה - עיירת גבול הממוקמת דרומית למינכן, באלפים הגרמניים, סמוך לגבול עם שווייץ.