צפו: הנסיך הארי בילה לילה בפריזר

הנסיך הבריטי נכנס למקפיא ענקי במסגרת אימון לקראת טרק של 321 ק"מ שהוא מתכנן באנטרקטיקה. לפריזר הוא נכנס למשך לילה ביחד עם ארבעה מחבריו שנפצעו במלחמה באפגניסטן. המסע שיערכו ביחד בקוטב הדרומי הוא חלק מפעילות צדקה למען הפצועים במלחמה. את הלילה הקפוא סיים הארי עם תה וביסקוויט

הנסיך הארי ממשיך לחיות על הקצה. הנסיך הבריטי התעורר קפוא למדי, לאחר שבילה את הלילה במקפיא ענקי בטמפרטורה של 35 מעלות צלזיוס מתחת לאפס ורוחות במהירות של 72 קמ"ש. למה? הכל בגלל טרק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הארי וחברים בריטים ואמריקנים, ששירתו איתו בצבא, התאמנו לקראת מסלול בקוטב הדרומי שהם מתכננים לבצע בנובמבר הקרוב - כחלק מפעילות צדקה למען הפצועים במלחמה. הנסיך הוא פטרונה של קרן הצדקה "ללכת עם הפצועים", וארבעת החברים שיתלוו אליו למסלול סובלים מקטיעות שונות בחלקי גופם, אחרי ששירתו במלחמה באפגניסטן.

לילה במינוס 35 מעלות בפריזר (רויטרס)

הנסיך הבריטי בן ה-29 והחיילים לשעבר יילכו כ-321 ק"מ לאורך אנטרקטיקה במסע שצפוי לערוך כ-15 ימים. אחרי האימון שערך בלילה במקפיא התחמם הנסיך הבריטי עם כוס תה וביסקוויט.

לפני שנתיים הנסיך השתתף במסע של עמותת "ללכת עם הפצועים" בקוטב הצפוני שערך חמישה ימים, אך נאלץ לעזוב מוקד בגלל חתונתו של אחיו הבכור וויליאם עם קייט מידלטון.