מי הצמיח "קרניים" לראש ממשלת בריטניה?

במהלך צילום קבוצתי עם שחקני נבחרת הרוגבי הבריטית - ה"בריטיש ליונס" - מחוץ למעון ראש הממשלה בדאונינג 10, בחר אחד השחקנים לנצל את המעמד המיוחד, שלח את ידו וסימן "קרניים" מאחורי ראשו של דיויד קמרון. השחקן המדובר הסתבך בעברו בתקריות מביכות נוספות

שחקני רוגבי ידועים לשמצה בזכות חוש ההומור הפרוע והשובב שלהם, אך עובדה זו לא מנעה מראש ממשלת בריטניה דיויד קמרון להזמין אתמול (ב') את שחקני נבחרת הרוגבי הבריטית, ה"בריטיש ליונס", לדאונינג 10 על מנת להשתתף בצילום משותף לרגל ניצחונותיהם במשחקים שהתקיימו באוסטרליה. קמרון לא חשב כנראה שהתמונה הקבוצתית תעלה לו בבדיחה - על חשבונו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצילום, שצולם מול רחבת מעון ראש הממשלה הבריטי בלונדון, נראים שחקני הקבוצה יחד עם ראש הממשלה קמרון, שניצב במרכז בתמונה. במהלך הצילומים, שחקן הקבוצה מאנו טוילאגי, יליד סמואה בן 22, שנעמד סמוך לקמרון, שלח את ידו לעבר ראשו של ראש הממשלה וסימן "קרניים" מאחורי ראשו באמצעות אצבעותיו.

טוילאגי, שידוע בזכות מעשי שטות אחרים שביצע בעבר, ראה במיקומו על המדרגות בדאונינג 10 כהזדמנות לבצע תעלול נוסף - הפעם על חשבון ראש הממשלה. לפני כשנתיים, נעצר טוילאגי על ידי משטרת אוקלנד בניו זילנד, לאחר שקפץ ממעבורת שעמדה לעגון באחד הרציפים.

טוילאגי נקנס אז בסכום של 3,000 לירות שטרלינג על ידי הנהלת קבוצת הפוטבול "אינגלנד" שבה שיחק באותה תקופה. הנהלת הקבוצה טענה לאחר אותה תקרית כי היא "מעט מובכת" בעקבותיה.