רוכב אופניים בן 12 נדרס – וקם על רגליו

נהג פולני שחצה צומת באור אדום ובמהירות גבוהה מן המותר, פגע פגיעה ישירה וחזיתית בנער שרכב על אופניים, ונמלט מהמקום. בתמונות שתיעדו את הפגיעה הקשה, נראה למרבה ההפתעה הנער שנדרס כשהוא קם על רגליו, וסובל מפגיעות קלות בלבד. צפו בתיעוד

תאונת פגע וברח הסתיימה בנס: מצלמות האבטחה הפרוסות ברחבי העיר ולוצלאווק שבפולין תיעדו השבוע תאונה קשה של נהג שנסע במהירות מופרזת, פגע ברוכב אופניים, ונמלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד נראית המכונית הפוגעת כשהיא חוצה צומת מרומזר באור אדום, ובמהירות גבוהה מן המותר. על פי הערכות המשטרה בפולין, הנהג הדורס נסע במהירות של 80-90 קילומטרים לשעה, בעוד שהמהירות המותרת לנסיעה בצומת נמוכה בהרבה.

המכונית פגעה חזיתית באחד מרוכבי האופניים שחצו כחוק במעבר חצייה, והנהג נמלט מיד מן הזירה. למרבה המזל, הנער בן ה-12 בו פגעה המכונית קם על רגליו מיד לאחר הפגיעה. גם בבדיקות בבית החולים התברר כי בנס הוא לא סובל מחבלות חמורות.

רק יממה לאחר התאונה, בשעה שהנער שנדרס כבר שוחרר לבית החולים, הגיע הנהג הפוגע לתחנת המשטרה המקומית וסיפר לשוטרים על המקרה. בחקירתו טען כי לא ברח מהזירה בזדון, אלא מפני שהיה בהלם מהתאונה.