דניס רודמן: "לקים ג'ונג און נולדה בת"

יורשת במדינה המבודדת בעולם? כדורסלן העבר דניס רודמן ששב מביקור בקוריאה הצפונית חשף כי לידידו, שליט המדינה קים ג'ונג און נולדה לאחרונה בת. "החזקתי את התינוקת ג'ו אה, דיברתי עם אשתו של קים, הוא אבא טוב"

כדורסלן העבר האמריקני דניס רודמן חשף בראיון לעיתון הבריטי "הגרדיאן" כי לשליט קוריאה הצפונית, קים ג'ונג-און נולדה לאחרונה בת. לדברי רודמן, שמה של התינוקת שנולדה לקים ולאשתו רי סול הוא ג'ו אה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רודמן, ידידו של קים, ביקר בדיקטטורה בשבוע שעבר, ובמהלך חמשת הימים ששהה במדינה צפה במשחק כדורסל מקומי ואכל ארוחת ערב עם השליט. לדבריו, הוא החזיק את התינוקת ושוחח עם רי סול, אשתו של קים ג'ונג און. "הוא אבא טוב ויש לו משפחה יפהפיה", אמר רודמן.

דבריו של הכדורסלן תואמים את המידע העולה מהפרסומים הממשלתיים המועטים של פיונגיאנג. אשתו של קים אכן נראתה הרה בתמונות לפני כשנה, ואז לפתע חדלה להופיע בהן. לפני 11 חודשים - היא שבה לעין המצלמה הממשלתית.

ככל הנראה, קים הוא גבר בשנות ה-30 לחייו. עם זאת, בתו לא צפויה לרשת אותו ביום מן הימים, בגלל מבנה החברה הפטריארכאלי של צפון קוריאה. למרות זאת, יש מספר מצומצם של נשים בעמדות בכירות, כמו דודתו של קים, כך שאולי בכל זאת צפוי לג'ו אה הצעירה עתיד פוליטי.