התוודה בווידאו שהעלה לרשת: "הרגתי בן אדם בתאונת דרכים"

צעיר אמריקני פרסם סרטון ביוטיוב בו הוא מתוודה כי הרג אדם בתאונת דרכים לפני כשלושה חודשים. בסרטון מודה הצעיר בפנים גלויות כי נהג בשכרות, וכי הוא מתכוון לקחת אחריות מלאה על מעשיו. "נתתי לתובעים את כל מה שהם צריכים כדי לשלוח אותי לכלא", אמר הצעיר, שביקש מהצופים: "תבטיחו לא לנהוג אחרי ששתיתם". צפו

"אקח אחריות מלאה". מתוך הסרטון (יוטיוב)

צעיר אמריקני פרסם סרטון ברשת שבו התוודה כי הרג אדם בתאונת דרכים לפני כשלושה חודשים. "אני מוכן לקחת אחריות מלאה", אמר הצעיר כשפניו גלויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצעיר, מת'יו קורדל (22) מאוהיו, נראה בסרטון באמרו כי "ב-22 ביוני פגעתי בווינסנט קנזאני והרגתי אותו. הסרטון הזה ישמש כווידוי שלי". קורדל הוסיף והודה כי טעה כשנהג במשאית לאחר ש"שתה ממש הרבה", ופגע בג'יפ שבו נהג קנזאני, בן 61.

צפו בווידוי

בתחילת הסרטון, שהופץ על ידי ארגון חברתי מקומי וזכה לעשרות אלפי צפיות, פניו של קורדל מטושטשים כאשר הוא מספר כי חש דיכאון כאשר ניסה לבלות עם חברים ו"לעבור מבאר לבאר" בליל התאונה. בשלב זה פניו נגלות למצלמה.

"כאשר אואשם, אטען כי אני אשם ואקח אחריות מלאה על כל מה שעשיתי לוינסנט ולמשפחתו". "נתתי לתובעים את כל מה שהם צריכים כדי לשלוח אותי לכלא להרבה מאוד זמן".

התובע המחוזי, רון או'בראיין, אמר כי קורדל היה חשוד בתאונה הקטלנית אך טרם הוגש נגדו כתב אישום. בבדיקת מהזירה, נמצא בדמו של קורדל אלכוהול, אך לא נמצאו סמים, הוסיף או'ברייאן, שמיהר להוריד את סרטון הוידוי לדיסק, מחשש שיוסר מהרשת. או'בראיין הוסיף כי הוא יבקש מחבר המושבעים להרשיע את קורדל בגין רצח ממונע בהשפעת אלכוהול. אם יורשע, העונש המקסימלי שיוכל חבר המושבעים להטיל על קורדל הוא שמונה שנות מאסר.

קורדל מסיים את הסרטון בתחינה לצופים: "אל תנהגו לאחר ששתיתם". "אני לא יכול להחזיר את מר קנזאני לחיים, ואני לא יכול למחוק את מה שעשיתי, אבל אתכם עדיין אפשר להציל, וגם את הקורבנות שלכם, אז אנא: התחייבו לא לשתות ולנהוג".