ניו יורק: בן שנה נורה למוות בעגלת התינוק

התינוק נורה בראשו בשעה שהוריו יצאו עמו לטיול בבשכונת בראונסוויל בברוקלין, לאחר שאדם חמוש פתח באש לעבר בני המשפחה. עדי ראייה מספרים כי דמות חשודה נמלטה מהמקום בריצה. המשטרה המקומית פתחה בסריקות נרחבות, אך בשלב זה אין לה קצה חוט

שוטר ברחובות ניו יורק, ארכיון (רויטרס)

רצח מחריד בניו יורק: תינוק בן שנה נורה הלילה (ב') בראשו על ידי אדם חמוש ונהרג, בשעה שהוא והוריו חצו את אחד הרחובות בשכונת בראונסוויל בברוקלין. המשטרה המקומית פתחה בחקירה, אך בשלב זה אין הערכה לגבי המניע או המטרה של היורה - שהצליח להימלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הירי אירע בין שדרות ליבוניה ורחוב בריסטול בשכונה. התינוק נפגע בצד השמאלי של ראשו והובהל לבית החולים האוניברסיטאי "ברוקדייל" - שם נקבע מותו.

עדת ראייה סיפרה כי שמעה שלוש יריות ולאחר מכן הבחינה בדמות בורחת מהמקום בריצה. לטענתה, אביו של התינוק החל לרדוף אחר החמוש, אך חזר במהירות על מנת לטפל בבנו. היא תיארה שכל העגלה שבה היה התינוק הייתה מכוסה בדם.

לאחר שנשמע הירי, אזרחים רבים יצאו מבתיהם במטרה לסייע לזוג ההורים. המשטרה חסמה את כל הרחובות הסמוכים לזירה ופתחה בסריקות אחר היורה. תושבי השכונה, שביקשו לחזור לבתיהם לאחר האירוע, נחסמו על ידי השוטרים. עד כה לא דווח על חשודים שנעצרו או על התפתחות נוספת בחקירה.