דיווח: קים ג'ונג און הוציא להורג את חברתו לשעבר

כלי התקשורת בקוריאה הדרומית מדווחים כי שליט קוריאה הצפונית הורה להוציא להורג את חברתו לשעבר, היון סונג וול ועוד עשרה מחבריה להרכב מוזיקלי. הסיבה: צילמו סרטים פורנוגרפיים והפיצו במדינה. על פי הדיווח, רעייתו של קים עומדת מאחורי ההוראה

"הורה להרוג במכונת ירייה". קים (רויטרס)

סיפור האהבה הסתיים בהוצאה להורג? כלי התקשורת בקוריאה הדרומית מדווחים היום (ה') כי שליט השכנה המסוגרת מצפון, קים ז'ונג און, הורה להוציא להורג את בת זוגו לשעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים, קים הורה להוציא להורג 11 חברי הרכב מוזיקלי ובהם גם היון סונג וול - חברתו לשעבר וזמרת מפורסמת במדינה. הסיבה להוראה הקטלנית: חברי ההרכב צילמו קליפ פורנוגרפי לכאורה, והפיצו עותקים ממנו במדינה - דבר המנוגד לחלוטין לחוקי הדיקטטורה.

סונג וול וחבריה נעצרו לפני כשבועיים בידי השלטונות, שהאשימו אותם בעבירות החמורות לכאורה, וכעבור שלושה ימים הוצאו להורג באמצעות מכונות ירייה אוטומטיות. "הם נורו ונרצחו בזמן שמוזיקאים אחרים החברים בלהקות ותזמורות שונות במדינה ובני המשפחות שלהם ראו הכל", נמסר באחד הדיווחים.

"זה פשוט מטורף שהוציאו אותם להורג"

ז'ונג און והיון סונג וול הכירו לפני כעשר שנים והפכו להיות זוג באופן רשמי. אלא שבעקבות התנגדותו של האב, השליט המנוח קים ז'ונג איל, נאלצו השניים לסיים את הקשר ביניהם. לאחר הפרידה סונג וול המשיכה לעסוק במוזיקה, והכירה חייל בצבא קוריאה הצפונית, שלו נישאה לבסוף.

מהדיווחים בקוריאה הדרומית עולה עוד כי סונג וול הספיקה להביא לעולם תינוק - וכי נהגה להתראות עם קים גם לאחר שנישאה. על פי אחת ההערכות, רעייתו של שליט קוריאה הצפונית, רי סול ג'ו, שבעברה הייתה חברה באותה הלהקה שבה הייתה חברה גם בת זוגו לשעבר של בעלה, היא זו שהורתה לו להוציא להורג את סונג וול וחבריה.

"אם החבורה אכן הפיצה סרטונים פורנוגרפיים והואשמה אך ורק בכך, זה מטורף שהוציאו אותם להורג. זה עונש אכזרי מדי ולא פרופורציונאלי למעשים. אם כבר, היה ניתן לצפות שהם 'יועלמו' לאחד ממתקני הכלא העלומים והידועים לשמצה במדינה", אמר מומחה יפני לענייני קוריאה הצפונית.