סורים הפילו את אתר "הניו יורק טיימס"

ארגון האקרים סורי העונה לשם "הצבא האלקטרוני של סוריה", הפיל הלילה את האתר של העיתון האמריקני הותיק "הניו יורק טיימס". קבוצת ההאקרים הינה קבוצה סורית הפועלת בחסותו של אסד. זו הפעם השנייה בשבועיים שהאקרים מצליחים להפיל את האתר של העיתון המפורסם

האתר הופל על ידי סורים. אילוסטרציה (חדשות 2)

אתר האינטרנט של העיתון המפורסם בעולם "הניו יורק טיימס" הופל הלילה (ג') על ידי פצחנים ("האקרים") סורים. קבוצה בשם "הצבא האלקטרוני של סוריה", הצליחה להשתלט על האתר ולשים בעמוד הראשי את הכיתוב "נפרץ על ידי הצבא האלקטרוני של סוריה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האתר של העיתון שנחשב לאחד מהאתרים הבולטים והחשובים ביותר בעולם, נפרץ על ידי קבוצת האקרים הפועלת בחסותו של בשאר אל אסד, נשיא סוריה.

אופי הקשר בין הארגון לבין אסד שנוי במחלוקת, אך ידוע שקיים קשר מסוים. אופן הפעולה של הארגון הוא תקיפה של אתרים מערביים ואמריקנים בעיקר כמו גם אתרים למען זכויות אדם מכל העולם. הקבוצה הוקמה ב-2011 והיא הקבוצה היחידה בעולם הערבי אשר נתמכת ברמה מסוימת על ידי ממשלה ערבית.

זו אינה הפעם הראשונה שהאתר המפורסם נפרץ, רק לפני שבועיים נפל האתר קורבן לתקיפה אחרת. עד היום לא ברור מי היה הגורם שתקף והפיל את האתר לפני כשבועיים, אך בתקיפה הנוכחית הקבוצה הסורית התביעה חותמה על האתר ולא הותירה מקום לספק.