צפו: ספינת מלחמה עלתה על חוף הים

אלפי הנופשים שרחצו בחוף הים בעיר הרוסית קלינינגרד בתחילת השבוע, נדהמו כשלפתע הגיחה ספינת מלחמה ענקית ועלתה על החוף. למרבה המזל לא היו נפגעים באירוע יוצא הדופן, ומשרד ההגנה הרוסי אישר כי צוות הספינה עסק בתרגיל שגרתי באזור

תמונות יוצאות דופן מגיעות היום (ד') מהעיר הרוסית קלינינגרד, לחופי הים הבלטי. לנגד עיניהם המשתאות של אלפי נופשים, עלתה ספינת מלחמה רוסית ענקית על החוף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החריג התרחש בתחילת השבוע, אך רק ביממה האחרונה הגיעו התמונות לרשת האינטרנט. בתמונות נראית הספינה הענקית, המכונה "בוזון", כשהיא כמעט מתנגשת בהמוני הרוחצים, תוך שהיא גורמת לגלי ענק.

למרבה המזל, באירוע לא היו נפגעים, אך עדי ראייה סיפרו כי מתוך הספינה יצאו צנחנים רוסים, שדרשו מהרוחצים להתרחק מהאזור. "עגינה בחוף הים איננה אירוע חריג", צוטט גורם רשמי במשרד ההגנה הרשמי בעיתון מקומי, שהוסיף כי האירוע התרחש במסגרת תרגיל שגרתי באזור. "מה שאיננו מבינים הוא מה עשו כל האנשים האלה בחוף הים, שנמצא בתחומי בסיס צבאי" הוסיף.

הרחפת הענקית נבנתה ככל הנראה בעיר סנט פטרבורג, ויכולה לנוע במהירות של 110 קמ"ש. כלי השיט העצום שוקל כ-550 טונות ואורכו כ-60 מטרים. הוא יכול לשאת על סיפונו 500 בני אדם וניתן להתקין עליו גם משגרי טילים, מכונות ירייה וציוד להנחת מוקשים.