צפו: ניסיון ההתאבדות בסין נמנע ברגע האחרון

ניסיון התאבדות של אישה סינית נמנע ברגע האחרון כשכבאי אמיץ הצליח להתקרב אליה ולקשור אותה אליו. ממש ברגע האחרון נמנעה הטרגדיה והאישה הועברה לבית החולים. צפו בסרטון הדרמטי

תמונות דרמטיות מחבל ג'יגזו שבדרום מערב סין. צעירה ניסתה להתאבד וחתכה את פרק ידה, אבל נשארה בחיים. היא החליטה לטפס לקומה השביעית של בית דירות, עלתה על מזגן ואיימה לקפוץ למטה ובכך לשים קץ לחייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ניסיון ההתאבדות תועד בסרטון בו ניתן לשמוע את צעקות האישה. בני משפחתה מנסים לדבר אל ליבה ולשכנע אותה מנוע את המעשה המטורף, לפחות עד שכוחות החילוץ יגיעו.

אחרי דקות ארוכות הגיעו למקום אנשי כוחות הביטחון. הכבאים ניפחו מזרן מתחת למזגן שעליו התבצרה. אחרים נפרסו בחדרים, ואחד מאנשי כיבוי האש , התחבא מאחורי חלון, קרוב מאוד למזגן שכמעט וקרס תחת משקל האישה.

בני המשפחה המשיכו לנסות ולשכנע את הצעירה לשוב פנימה ולשקול שוב את מעשיה, אבל היא סירבה. בדיוק שנראה, על פי התמונות , שהיא מתכוונת לקפוץ, אחד הכבאי שהסתתר קפץ לעברה, הפתיע אותה, אחז בידה וקשר אותה אליו.

הצעירה נאבקה בכבאי, והשניים מעדו על המזגן. לבסוף , בעזרת בני המשפחה, נגררו השניים בחזרה לחדר שבו המתינו קרובים ושכנים שהשתלטו על הצעירה. על פי הדיווחים בסין, האישה הובהלה לבית חולים סמוך לטיפול בגוף ובנפש החבולים.