הכירו: החברה החדשה במשפחת אובמה

המשפחה הראשונה הודיעה אמש על הצטרפותה של חברה חדשה לשורותיה: הכלבה סאני בת השנה שנבחרה בקפידה בשל התאמתה לאלרגיות שמהן סובלים בני המשפחה. בתמונות ראשונות היא כבר מתרוצצת יחד עם הכלב הנשיאותי הראשון - בו - במסדרונות ובמדשאות הבית הלבן

עד לפני זמן קצר היא היתה אלמונית לחלוטין, אך בקרוב תתרוצץ הכלבה סאני במדשאות הבית הלבן ותהפוך לאחד מבעלי החיים המוכרים ביותר בעולם - זאת לאחר שאומצה לאחרונה על ידי משפחת אובמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

סאני, שהצטרפה רק אמש למשפחת אובמה באופן רשמי, נולדה לפני שנה במישיגן ונבחרה בקפידה על ידי אנשיו של הנשיא. כמו שותפה למלונה בבית הלבן, הכלב בו, סאני היא מסוג כלב-מים פורטוגזי, גזע שנבחר במיוחד בשל התאמתו לבעיות האלרגיות שמהן סובלים בני משפחת אובמה.

"סאני היא אחות קטנה ומושלמת לבו - היא מלאת באנרגיה ורוחשת חיבה", נמסר בהודעה שפורסמה מטעם הנשיא. "המשפחה הראשונה היא שבחרה את שמה בגלל שהוא מתאים לאופייה הלבבי".

לפחות על פי התמונות הראשונות ששוחררו על ידי דוברות הבית הלבן, נראה שסאני כבר מרגישה בבית במעונה החדש. בקרוב היא צפויה ללוות את הנשיא אובמה בהליכות הערב במדשאות הבית, ולככב, כמו אחיה בו, בעמוד הפייסבוק הרשמי והפופלארי של הנשיא.