ביקורת בממלכה על הצילומים הראשונים של יורש העצר ג'ורג': "למה לא רואים את הפנים שלו?"

בית המלוכה הבריטי פרסם תמונות ראשונות של התינוק גורג' יחד עם הוריו הגאים וויליאם וקייט, ולבריטים כבר יש מה לומר על הצילומים המשפחתיים והפחות מסורתיים. "אי אפשר לראות את הפנים של ג'ורג" בצורה ברורה", טוענים בממלכה

התמונה הממלכתית הראשונה (AP)

אחרי ששמענו אתמול את הנסיך וויליאם מספר על בנו הטרי שהוא "שובב לא קטן" - מגיעות עתה תמונות חדשות מבית המלוכה הבריטי של הרך הנולד - ג'ורג' אלכסנדר לואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התמונות, שצולמו בתחילת החודש על ידי הסב המאושר ואביה של הדוכסית, מייקל מידלטון, בגינה המשפחתית, כבר מעוררות ביקורת בבבריטניה. בממלכה נשמעים קולות נגד הוריו של אלכסנדר שבחרו בצילומים חובבניים ופחות מסורתיים.

"הם אוהבים לעשות דברים בדרך שלהם וזה לא דבר רע, אבל במקרה המסוים הזה יכול להיות שהם יכולים היו להתנהג אחרת", טוען מנכ"ל אחד המגזינים בבריטניה ומלין: "אנשים היו רוצים לראות טוב יותר את ג'ורג' ובתמונות הללו אי אפשר לראות את פניו בצורה ברורה. אלה לא הרבה יותר מתמונות משפחתיות והן לא ברמה מקצועית".

"מזכיר לי אותי כשהייתי קטן"

אמש העניק הנסיך וויליאם ריאיון ראשון מאז הפך לאב לרשת CNN האמריקנית. כשהוא יושב ביום חמים בביתו הקט שבארמון קנסינגטון, מספר האיש שנמצא שני בתור לכס המלכות הבריטי על השינוי שחל בחייו מאז הלידה המלכותית שהלהיבה את בריטניה ואת העולם כולו. "הוא מזכיר לי את אחי או אותי כשהיינו צעירים יותר, אבל שלומו מצוין כרגע", סיפר הנסיך וויליאם.

ג'ורג' וההורים הנרגשים (AP)

לדברי הנסיך, אשתו קייט היא שאחראית בשלב זה על הטיפול בפעוט המלכותי בלילות הארוכים הכה מוכרים להורים רבים, גם אלה שאינם בני אצולה. "הוא גדל במהירות למען האמת", סיפר הנסיך. "אבל הוא לוחם קטן, שכל הזמן זז ולא רוצה כל כך רוצה ללכת לישון".

"כפי שאבות רבים ודאי יודעים, אני די מצפה לחזור לעבודתי (כטייס) ולהשלים שעות שינה", הוסיף וויליאם. "לכן אני מקווה שהמשמרות הראשונות שלי בעבודה לא יהיו בשעות הלילה".

וויליאם המשיך ותיאר את תחושותיו והתרגשותו בשעות שלאחר לידת בנו הבכור. "אני חושב שזאת היתה תחושה של שוק, אבל הייתי ב'היי' וכך ג קתרין", שחזר האב הצעיר. "שמחנו להשוויץ בו לכל מי שרצה לראות אותו. כמו שכל הורה טרי יודע - אתה שמח מאוד להראות את התינוק לכולם".

"יש זמנים בהם אתה לא יכול לעשות הכל לבד והמערכת משתלטת על העניינים, או שראוי לעשות דברים אחרת. אבל אני חושב שלנהוג בעצמי ולהסיע את בני ואשתי מבית החולים היה דבר מאוד חשוב עבורי", הוסיף וויליאם.