הנסיך וויליאם מדבר: "ג'ורג הוא שובב קטן"

לראשונה מאז הלידה המלכותית הנסיך וויליאם מדבר על השעות הארוכות בלילה, על הרצון שלו להיות אב פעיל, וגם על ג'ורג' אותו הוא מכנה "שובב קטן". "אנחנו הורים עצמאיים", הוא טוען, "גדלנו בדור מלוכה אחר"

אחרי ששמענו אתמול את הנסיך וויליאם מספר על בנו הטרי שהוא "שובב לא קטן" - מגיעות עתה תמונות חדשות של הרך הנולד.
אלו הן שתי התמונות הרשמיות הראשונות של ג'ורג' אלכסנדר לואי, והוריו, בבית משפחת מידלטון - הוריה של קייט - בעיירה באקלבארי BUCKLEBURY.. מי שצילם את התמונות האלו הוא הסב המאושר, אביה של הדוכסית - מייקל מידלטון בתחילת חודש אוגוסט.

הוא עשוי להיות בעתיד מלך אנגליה, אך בינתיים מתואר הנסיך ג'ורג' מקיימברידג' רק כ"שובב קטן" - כך לפחות מכנה אותו אביו, הנסיך וויליאם בריאיון ראשון מאז הפך לאב לרשת CNN האמריקנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהוא יושב ביום חמים בביתו הקט שבארמון קנסינגטון, מספר האיש שנמצא שני בתור לכס המלכות הבריטי על השינוי שחל בחייו מאז הלידה המלכותית שהלהיבה את בריטניה ואת העולם כולו. "הוא מזכיר לי את אחי או אותי כשיינו צעירים יותר, אבל שלומו מצוין כרגע", סיפר הנסיך וויליאם.

השני והשלישי בתור למלכות (AP)

לדברי הנסיך, אשתו קייט היא שאחראית בשלב זה על הטיפול בפעוט המלכותי בלילות הארוכים הכה מוכרים להורים רבים, גם אלה שאינם בני אצולה. "הוא גדל במהירות למען האמת", סיפר הנסיך. "אבל הוא לוחם קטן, שכל הזמן זז ולא רוצה כל כך רוצה ללכת לישון".

"כפי שאבות רבים ודאי יודעים, אני די מצפה לחזור לעבודתי (כטייס) ולהשלים שעות שינה", הוסיף וויליאם. "לכן אני מקווה שהמשמרות הראשונות שלי בעבודה לא יהיו בשעות הלילה".

השובב הקטן, הנסיך ג'ורג (רויטרס)

וויליאם המשיך ותיאר את תחושותיו והתרגשותו בשעות שלאחר לידת בנו הבכור. "אני חושב שזאת היתה תחושה של שוק, אבל הייתי ב'היי' וכך ג קתרין", שחזר האב הצעיר. "שמחנו להשוויץ בו לכל מי שרצה לראות אותו. כמו שכל הורה טרי יודע - אתה שמח מאוד להראות את התינוק לכולם".

"יש זמנים בהם אתה לא יכול לעשות הכל לבד והמערכת משתלטת על העניינים, או שראוי לעשות דברים אחרת. אבל אני חושב שלנהוג בעצמי ולהסיע את בני ואשתי מבית החולים היה דבר מאוד חשוב עבורי", הוסיף וויליאם.