טרגדיה בטקסס: התאבד לעיני אשתו, לאחר לידת בנם

גבר בשנות ה-30 לחייו שם קץ לחייו לעיני רעייתו ההמומה, כשעה לאחר שילדה את בנם המשותף. האיש שסבל מדיכאון, הצליח להחדיר לבית החולים אקדח שבאמצעותו ביצע את המעשה המזעזע, זאת על אף האיסור החמור על הכנסת כלי נשק למוסד

בני הזוג נובלס, ארכיון (פייסבוק)

תושבי יוסטון שבטקסס מתקשים לעכל את הדיווחים על מקרה ההתאבדות שהתרחש אתמול בבית חולים וילוברוק שבעיר. מייקל קארל נובלס, בן ה-32, שם קץ לחייו לעיני אשתו, כשעה לאחר שילדה את בנם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נובלס, שסבל מתסמיני דיכאון, נכנס אל החדר בו שהתה אשתו במחלקת היולדות לאחר שעה מרגע הלידה, וירה בעצמו. האם נותרה המומה, בעוד שהרך הנולד לא שהה בחדר בשעת המעשה.

נובלס הצליח להיכנס למחלקת היולדות כשברשותו אקדח פיסטול, בו השתמש על פי החשד לביצוע המעשה, זאת על אף שלא ניתן להכניס כלי נשק אל שטח בית החולים. על פי הדיווחים בארצות הברית, התפתח ויכוח בין בני הזוג זמן קצר לפני שנובלס נטל את האקדח בידיו וירה בעצמו. לאחר המקרה נובלס הועבר במסוק אל בית חולים אחר בעיר שמטפל במקרי טראומה חמורים, שם גם נקבע מותו.

התקרית עוררה הדים ברחבי ארצות הברית, ואף העלתה שאלות רבות בקרב המטופלים ובני משפחותיהם לגבי סידורי האבטחה בבית החולים, שטען בתגובה כי זו מדובר בתקרית בודדת וכי לא היו נפגעים נוספים באירוע פרט לנובלס עצמו. "המוסד מציין בכל דרך אפשרית כי אין להכניס לשטחו כלי נשק ומעסיק שירותי אבטחה", נטען בהודעת בית החולים.