המצאה: פורטרט אישי על קצף הקפה שלכם

רשת בתי הקפה הטיוואנית LETS, מנסה למשוך את הצרכנים כבר זמן רב ולרוקן את "סטאר-באקס". המחיר ירד, הקפה הוגש עם עוגיה קטנה - אבל כל זה לא עזר. עכשיו הם מנסים המצאה חדשה. הרשת החלה להדפיס את פני השותים על קצף הקפה. אם זה לא יעבוד למנכ"ל יש רעיון נוסף: "להגיד שהקפה של המתחרים עשוי מהפרשות עכברושים"

כוס קפה יכולה להיות הרבה יותר מכוס קפה. לעיתים זו התחלה או סוף של קשר, לפעמים קריירה, או סתם זמן שצריך להעביר. לאחרונה יש יותר ויותר ציורים על כוסות הקפה, אבל עכשיו - רשת בתי קפה מטיוואן LETS יצאה עם המצאה חדשה: תמונת פורטרט אישי צבעוני שלכם שיככב על קצף הקפוצ'ינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

איך זה עובד? כוסות הקפה עוברות תחת מדפסת, שבה במקום מחסניות צבע או דיו יש תערובת של צבעי מאכל, קקאו או קפה טחון. המדפסת יוצרת את פניכם על הקצף ואתם זוכים לשתות קפה אישי מאוד.

בחברה מקווים שהגימיק יסייע לדחוק את רשת בתי הקפה שמושלת ביד רמה בשוק הטיוואני - "סטאר-באקס". אם הפנים על כוסות הקפה לא יעבדו, לראש הרשת יש עוד כמה רעיונות לגניבת לקוחות.

"אם אתה רוצה למשוך אליך לקוחות, תגיד ש-65 אחוזים מהקפה של המתחרים שלך עשוי מהפרשות של עכברושים, ותגיד שכל חסרי הבית משתמשים בשירותים שלהם", המליץ המנהל.