ארה"ב: החשוד ברצח וחטיפה חוסל ע"י ה-FBI

הדרמה בארצות הברית הסתיימה הלילה, כשג'יימס לי דמאג'יו, החשוד ברצח אם ובנה וחטיפת בת המשפחה, נורה למוות בידי סוכני FBI. בת ה-16 שחטף נמצאה בריאה ושלמה ובקרוב תיפגש עם אביה. עד לא מזמן החשוד היה נחשב לידיד המשפחה

החטופה האנה ואחיה שנרצח (רויטרס)

כוחות מיוחדים של ה-FBI ירו הלילה למוות בג'יימס לי דמאג'יו, שחשוד ברצח אם ובנה הקטן וחטיפה של בתה בת ה-16. הוא נתפס על ידי מאות שוטרים וסוכנים במדינת איידהו. הנערה נמצאה במרחק 1,600 קילומטרים מהמקום שבו נחטפה בסן דייגו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל כשגופותיהם של כריסטינה אנדרסון בת ה-44 ובנה הקטן איתן אנדרסון בן ה-8 נמצאו בביתו הבוער של דימאג'יו בקליפורניה בסמוך לגבול מקסיקו. לאחר האירוע, נעלמו עקבותיהם של דמאג'יו ושל האנה אנדרסון, בת ה-16.

החוטף והרוצח דמאג'יו (רויטרס)

הרשויות בסן דייגו הודיעו כי אביה של האנה שמח מאוד על מציאתה: "הוא נרגש מאוד ומצפה כבר לפגוש את הבת שלו". דמאג'יו, שנחשד ברצח אמה של הנערה ואחיה, נחשב לידיד המשפחה. ביום שישי האחרון נמצאה מכוניתו של דמאג'יו ללא לוחיות זיהוי מאחורי שיחים באיידהו, כ-25 ק"מ מהעיירה קסקייד.

אנדרסון נלקחה לבית החולים ובהמשך תיפגש עם אביה ומצבה מוגדר טוב. מספר רוכבי סוסים הבחינו בדימאג'יו ובנערה ביום רביעי האחרון והזעיקו את כוחות הביטחון. אחד מהרוכבים סיפר כי דימאג'יו התנהג בצורה חשודה. על פי החשד, הוא תכנן את הרצח והבריחה מזה זמן רב.

טרם ברור מהן הנסיבות לרצח ולחטיפה, אך על פי הערכות בארה"ב דמאג'יו התאהב בהאנה ועל כן ביצע את המעשים. אחת מחברותיה סיפרה שהוא אמר בעבר כי הוא מאוהב בה וכי ראתה את שניהם ברכבו.