ארה"ב: רצח את אשתו ופרסם את תמונת גופתה בפייסבוק

תושב פלורידה פרסם ברשת החברתית סטטוס שבו הוא מתריע כי הוא עומד לרצוח את אשתו, דקות לאחר מכן העלה פוסט נוסף עם תמונת האישה מתבוססת בדמה. "נוחי על משכבך בשלום", הוסיף בכיתוב. דקות לאחר מכן הסגיר עצמו למשטרה

הרצח שמזעזע את ארה"ב (פייסבוק)

גולשי האינטרנט נוטים לפרסם כמעט כל אלמנט מחייהם ברשתות החברתיות, אך הלילה נראה שהקו האדום נחצה: דרק מדינה, תושב פלורידה בן 31, פרסם פוסט בפייסבוק שבו הוא מתוודה על הריגת אשתו, בצירוף של תמונה מזעזעת של גופתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני צפוי ללכת לכלא ואפילו לקבל עונש מוות על הרצח של אשתי. אני אוהב אתכם, אנשי פייסבוק ומתגעגע אליכם", כתב מדינה דקות לפני הרצח. אשתי הכתה אותי, ולא הייתי מוכן להתמודד עם ההתעללות יותר, אז עשיתי את מה שעשיתי. אני מקווה שאתם מבינים אותי".

דקות לאחר מכן ביצע מדינה את המעשה הנורא, ירה באשתו מספר פעמים והותיר אותה להתבוסס בדמה במטבח ביתם המשותף. הוא לא הסתפק בכך ואף העלה את תמונת גופתה לרשת החברתית תחת הכיתוב: "נוחי על משכבך בשלום ג'ניפר אלונסו".

בשלב זה עזב מדינה את המקום ונסע בכוחות עצמו לתחנת המשטרה הקרובה והסגיר עצמו. חוקרי משטרת מיאמי שהגיעו דקות לאחר מכן לזירה מצאו את גופת האישה כשסימני ירי מרובים על גופה. במקום נמצאה גם בתה בת ה-10 של אלפונסו - כשהיא בריאה ושלמה.

המקרה הקשה הזה, מעורר הדים בארה"ב ומעלה שאלות ותהיות לגבי האופן שבו אנשים משתפים את חייהם באובססיביות ברשתות החברתיות. עמוד הפייסבוק עם הסטטוסים אותם פרסם מדינה, נשארו ברשת שעות ארוכות וזכו לכניסות של אלפי אנשים ששמעו על המקרה, עד אשר הוסר על ידי הרשויות.