האזינו: כך פיתתה מוניקה לוינסקי את קלינטון

עדות נדירה למערכת היחסים השערורייתית שהסעירה את ארצות הברית בשנות ה-90: צהובון אמריקני חשף את הודעות המשיבון המוקלטות שהשאירה מוניקה לוינסקי לנשיא ארצות הברית לשעבר ביל קלינטון. "אתה לא יכול לסרב לי", אמרה לוינסקי בתא הקולי, "כי אני יותר מדי חמודה ומקסימה"

הצהובון "נשיונל אינקוויירר" פרסם היום (ג') את ההקלטות שהזכירו לנשיא ארצות הברית לשעבר ביל קלינטון את מה שהוא כל כך רצה לשכוח. 15 שנים אחרי הפרשה שזעזעה את אמריקה נחשפו ההקלטות של ההודעות שהשאירה מוניקה לוינסקי, אז מתמחה בבית הלבן, בתא הקולי של קלינטון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדבריה המתועדים של לוינסקי בתא הקולי לא נותר צל של ספק בנוגע לקשר האינטימי שהתנהל בינה לבין נשיא ארצות הברית לשעבר.

"יש לי שתי הצעות בשבילך", אמרה לוינסקי למשיבון של קלינטון, "ואף אחת מהן לא כוללת את האפשרות שלא ניפגש. אז פשוט תחיה עם זה. בינתיים, אני אתגנב אליך הביתה במהירות, ואז נוכל לקיים מפגש קצר, אתה יודע, לרבע שעה או חצי שעה, מתי שתרצה".

מוניקה לוינסקי וביל קלינטון, בימים הסוער (רויטרס)

לוינסקי המשיכה בהודעתה הארוכה ואמרה: "אתה לא יכול לסרב לי, כי אני פשוט יותר מדי חמודה ומקסימה. כן, אני יכולה להוריד את כל הבגדים ולהתחיל... טוב, אני לא אעשה את זה כי אני יודעת שאתה לא תיהנה מזה. אני מקווה שפשוט תפעל בהתאם למה שאני אומרת לך, ותעשה מה שאני רוצה. נתראה. ביי".