קנדה: נחש חנק למוות 2 ילדים

סיוט: שני אחים שישנו בביתם נחנקו למוות על ידי נחש פיתון. הנחש נמצא מזה שנים בבעלות חנות חיות שנמצאת קומה אחת מתחת לביתם. האחים, בני 5 ו-7, נמצאו ללא רוח חיים על ידי המשטרה. בעל החנות מסר את תנחומיו למשפחה אבל אמר כי מדובר בתאונה, וכי הנחש נמצא ברשותו כבר 12 שנים

מוות כפול במיטה. נחש, ארכיון (Shutterstock)

טרגדיה בקנדה: נחש שנמלט מחנות חיות עלה דרך מערכת האוורור לדירת מגורים וחנק למוות שני ילדים, בני 5 ו-7, שישנו במיטותיהם. הנחש נלכד על ידי המשטרה, ועדיין לא ברור כיצד הוא הצליח לצאת מהכלוב בו היה כלוא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רשת BBC מפרסמת כי האירוע אירע בעיירה קמפבליטון שבפרובינציית ניו-ברוסוויק בקנדה. שני אחים נחנקו למוות על ידי נחש פיתון שנמצא בחנות חיות שהייתה בקומת הקרקע מעליה נמצאת דירת המגורים.

המשטרה המקומית מסרה כי ככל הנראה הנחש הצליח לצאת מהכלוב במהלך הלילה ועלה באמצעות הצנרת הפנימית של הבניין אל דירת המגורים. הנחש עצמו נלכד. השוטרים שהגיעו למקום מצאו את שני הילדים ללא רוח חיים. בהמשך, תבוצע נתיחה שלאחר המוות בשתי הגופות.

סגן ראש העיר אמר כי האירוע הוא טרגדיה: "כל העיר בהלם", אמר לתקשורת. בעל החנות כתב בעמוד הפייסבוק שלו כי הוא מביע צער עמוק על אובדן שני הילדים, אך מדובר בתאונת שהתרחשה ללא כוונת מכוון. במקביל, הוא השעה את אתר האינטרנט של החנות בעקבות מה שכינה "הערות קשות" מצד הגולשים.