הודו: בת 11 הוצתה למוות תוך כדי נסיון אונס

זעזוע בהודו בעקבות ניסיון אונס של ילדה בת 11 בעיר סלקיה. לאחר שהילדה התנגדה ואיימה לחשוף את זהות תוקפיה, הם הציתו אותה וגרמו לה כוויות קשות. לאחר ארבעה ימים, הקטינה מתה מפצעיה - לא לפני שמסרה את שמות התוקפים למשטרה. אחד החשודים נעצר

הפגנות בהודו נגד אונס. ארכיון (AP)

זוועה בהודו: ילדה בת 11 הוצתה בזמן ניסיון אונס מחוץ לביתה בעיר סלקיה במדינה. היא נפצעה אנושות וכעבור ארבעה ימים מתה מפצעיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה חושדים כי שניים ניסו לאנוס את הילדה מחוץ לביתה. אחד מהם, נער בן 18, חשוד כי שפך חומר עליה חומר דליק והצית אותה, בעודה מתנגדת ומאיימת לחשוף את זהותו.

הילדה שנכוותה קשות אושפזה בבית חולים ממלכתי בכלכותה. אמצעי התקשורת בהודו מדווחת כי הקורבן הספיקה למסור את שמות התוקפים שלה. הנער החשוד בהצתה  נעצר ביום שבת, והמשטרה המקומית עדין מחפשת אחר שותפו. "הקטינה אושפזה עם כוויות קריטיות, אתמול והיא הוכרעה על ידי פצעיה", אמר מפקח בבית החולים.  

התקיפה אירעה במהלך סוף השבוע, והתגלתה כשאם-הבית באכסניה בה שהתה הילדה הבחינה בכוויות קשות על גופה והצליחה לדובב אותה. מיד לאחר מכן שקעה הילדה בתרדמת, ולכן חקירת המשטרה התבססה על עדותה של אם הבית.

אם הבית, סיקה מונדל, הצהירה בפני ה"אינדיה טיימס" כי הילדה הספיקה לספר לה על הזוועות שעברה, לפני שאיבדה את הכרתה: "היא סיפרה שהיא יצאה לחצר כדי לשחק. התוקף הגיח מהשיחים, נגע בה וניסה להפשיט אותה. היא נשכה אותו בידיים, דחפה אותו וניסתה להימלט".