אוסטרליה מזועזעת: פעוט הותקף על ידי כלב המשפחה ומת

דיון היגינס בן השנתיים יצא החוצה מבית סבתו כדי להביא גלידה והותקף על ידי כלב מסוג מסטיף השייך לבת דודתו. אמו וסבתו ניסו לשחרר את הפעוט ממלתעותיו של הכלב , אבל לשווא - הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. ראש ממשלת אוסטרליה: "מקרה פשוט נורא"

דיון היגינס, בן השנתיים שהותקף ומת (SKY NEWS)

פעוט אוסטרלי בן שנתיים הותקף על ידי כלב מגזע מסטיף של בת דודתו, ננשך ומת. העיתון דיילי הראלד מדווח כי דיון היגינס בן השנתיים, שמתגורר עם משפחתו בעיירה דינלקווין בדרום "ניו ווילס", הותקף כאשר יצא החוצה מבית סבתו והלך לכיוון מקרר שהוחזק במחסן כדי להביא גלידה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי התקשורת האוסטרלית, עדיין לא ברור מה בדיוק גרם לכלב, שעונה לשם קינגסטון, לתקוף את הילד. אמו של דיון וסבתו שמעו את הצעקות ומיהרו החוצה, אך לא הצליחו לעצור את הכלב, שהמשיך לנשוך את הפעוט. דיון מת מהפצעים הקשים שנגרמו לו.

דרן קלואק, שוטר שהגיע למקום, סיפר כי סבתו של הילד, בת 70, ניסתה להתערב, אבל לא הצליחה לשחרר אותו. "אחר כך האם הגיעה והחלה להילחם בכלב כדי שישחרר את בנה", אמר. "הפעוט והסבתא נלקחו לבית החולים, אבל הוא מת זמן קצר אחרי שהגיע. הסבתא הגיעה במצב של תשישות וסבלה מחבלות רבות ושריטות". קלואק הוסיף כי הקהילה כולה מזועזעת מהאירוע הקשה.

המסטיף - מחמד או טורף (SKY NEWS)

"איבדנו ילד קטן מקסים שאהבנו מאוד"

"איבדנו ילד קטן מקסים שאהבנו מאוד", אמר אחד מבני המשפחה לתקשורת האוסטרלית. ראש המועצה האזורית, בארי אופארל, אמר שיבדוק את התקנות לגבי אחזקת כלבים.

על פי הפרסומים, הכלב עצמו נתפס והורדם למוות, ובתקשורת האוסטרלית מתעורר ויכוח סביב התוקפנות הטבעית של כלבי המסטיף או גזעים אחרים שידועים במזגם הסוער.

גם ראש ממשלת אוסטרליה, שיתמודד בבחירות בעוד חמישה שבועות, התייחס לאירוע ואמר: "אני מוכן לשמוע כל הצעה שתסייע לשלוט בכלבים פרועים. כרגע, כל מה שאני יכול להגיד שזה מקרה פשוט נורא".