52 גוונים של אפור: הנשיא אובמה חגג יום הולדת

נשיא ארה"ב ברק אובמה ציין אתמול את יום הולדתו, לא לפני שמצא קצת זמן פנוי ויצא לשחק גולף בקמפ דייויד. רעייתו מישל בירכה אותו בטוויטר: "שיערך אולי אפור יותר, אבל אני אוהבת אותך יותר מתמיד"

מזל טוב! הנשיא אובמה (AP)

נשיא ארה"ב ברק אובמה, שנולד ב-4 באוגוסט לפני 52 שנים בהוואי, ציין אתמול את יום הולדתו - לא לפני שיצא לשחק גולף עם חברים. רעייתו מישל מיהרה לשגר ברכה מתחכמת בטוויטר ולא שכחה לציין את שיערות ראשו המאפירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מישל כתבה לבעלה, הנשיא ה-44 של ארה"ב בעמוד הטוויטר שלה: "יום הולדת שמח, ברק! השיער שלך אולי אפור יותר, אבל אני אוהבת אותך יותר בכל יום שעובר". לברכה המרגשת צירפה גם תמונה שלה ושל בעלה הנשיא בשחור לבן, מימי צעירותם.

לברכות הצטרף גם נשיא ארה"ב ה-42 וחברו הטוב של אובמה ביל קלינטון, שהסתפק בברכה קצרה אך משעשעת בעמוד הטוויטר של אובמה: "ל-44, יום הולדת שמח מ-42". לקראת סופו של יום ההולדת "הפציר" אובמה בעוקבים אחריו בעמוד הטוויטר שלו לנצל את השעות האחרונות ולברך אותו: "הזדמנות אחרונה לאחל מזל טוב. מספר 44 בן 52".

את יום הולדתו ציין אתמול אובמה בקרב בני משפחתו - זאת לאחר שחזר ממשחק גולף עם חברים קרובים במחנה הנשיאותי קמפ דייוויד. הבית הלבן פרסם פוסט מיוחד מטעמו אליו הועלתה תמונה של הנשיא השחור הראשון של ארה"ב מחבק ילדים וציין שזהו יום הולדתו של הדייר המפורסם משדרות פנסילבניה מספר 1600.