פינת החוץ: כתם נפט ענק מזהם את חופי תאילנד

היום במבזק החוץ: כתם נפט ענק מזהם את חופי תאילנד; המסר של צעירה אוקראינית – הברבי האנושית; אלה האנשים שעומדים מאחורי הקולות של הדרדסים; וגם: לא תאמינו באיזו מהירות אפשר לפתור את הקובייה ההונגרית

אסון תחבורה שני בתוך שבוע בדרום אירופה, הפעם באיטליה , בחבל קמפניה הדרומי. אוטובוס של עולי רגל קתולים - נשים, ילדים וגברים - צונח מסיבה שעדיין לא ברורה לתהום בגובה 15 מטרים. 36 מהנוסעים נהרגו בתאונה הזו, עוד 11 פצועים פונו לבתי החולים, חלקם במצב קשה מאוד

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קוריאה הצפונית חוגגת

קוריאה הצפונית פתחה את שעריה לתקשורת העולמית השבוע, כדי שכתבים יוכלו לראות בעיניהם - ולפעמים אפילו להעביר בשידור ישיר - את חגיגות 60 שנה למלחמת קוריאה , או על פי הבירה פיונג יאנג - חגיגות הניצחון במלחמה ההיא.

הכתבים העבירו את הטקסים והריקודים, שבהם לקחו חלק עשרות אלפי משתתפים והמנהיג קים ג'ונג און שמנצח על החגיגה. למחנות העבודה ולאזורים מוכי העוני והרעב הכתבים לא הגיעו.

זעם בנמל התעופה בסין

תמונות של זעם שנקלטו על ידי מצלמות האבטחה בשדה התעופה בסין. סין הוציאה הרבה מאוד כספים כדי לבנות במדינה כמה מנמלי התעופה המתקדמים ביותר בעולם אבל במקרים רבים - התיאום - הגורם האנושי, עדיין לא שודרג.

נוסע אחד בשדה התעופה של בייג'ין גילה שטיסתו מתעכבת, כמו עוד 82% מהטיסות . הנוסע שיאחר לטיסת ההמשך, התפרץ על פקיד חברת התעופה שלא נשאר אדיש ובמקום התפתחה מהומה. 

הקרב על תואר "החיה של האינטרנט" 

איזו חיה היא החיה של האינטרנט ? נכון להיום- אין ספק, החתול זוכה בתואר החיה הקיברנטית ביותר שמושכת הכי הרבה קליקים מעכברים. אבל עכשיו, חיה מהאגדות, היוניקורן , כובש את הרשת.

תמונות שלא מהעולם הזה מציפות את הרשתות החברתיות, במיוחד של "מטיבי המקלדת" תמונות של אנשים , במצבים נורמאלים לגמרי, שעל ראשם- יציקת פלסטיק צוהלת - עם קרן. יש מי שטוען שגם האנשים האלה, כמו החיה המיתולוגית, מצפים לבתולות שיגיעו לפתות אותם, עד שתגיע , הם מפיצים תמונות ברשת .

תחרות ה"פלוג טאג" במוסקבה 

פלוג טאג , תחרות התעופה הססגונית, היא בעצם תחרות נפילה למים, בתחפושות. בתחרות הזו, המתחרים השקיעו חודשים ארוכים של הכנות - לא אימונים אווירודינמים, בזה הם לא השקיעו זמן או מחשבה , המרץ של המתחרים הושקע בכלים עצמם - יפים וחד פעמיים.