שוויץ: הרכבות התנגשו חזיתית - 44 נפצעו

אחרי התאונות בספרד ואיטליה, תאונה קשה גם בשוויץ. 44 בני אדם נפצעו בהתנגשות חזיתית בין שתי רכבות במערב המדינה. 4 מהם נפצעו קשה. צוותי הצלה פועלים לחילוץ הפצועים בתאונה

הרכבות שהתנגשו בשוויץ, הערב (מתוך יוטיוב)

אחרי תאונת הרכבת הקטלנית בספרד ותאונת האוטובוס באיטליה אמש, תאונה בין רכבות גם בשוויץ: 44 בני אדם נפצעו הערב בהתנגשות חזיתית בין רכבות במערב המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כלי התקשורת בשוויץ מדווחים כי בהתנגשות, שאירעה 50 ק"מ דרומית-מערבית לבירה ברן - בסמוך לעיר מודון, נפצעו 44 בני אדם - מהם 4 באורח קשה.

צוותי החירום וההצלה של שוויץ הגיעו לאזור ההתנגשות והם פועלים לחלץ את הפצועים בתאונה. צלם של סוכנות הידיעות "רויטרס" שנכח במקום האירוע סיפר כי הרכבות התנגשו זו בזו, וכי לא ידוע על הרוגים בתאונה.

זירת התאונה בשוויץ, הערב

אמש: 39 נהרגו בתאונת אוטובוס באיטליה

39 בני אדם נהרגו אמש לאחר שאוטובוס בו נסעו נפל לתהום שעומקה כ-15 מטרים בדרום איטליה. 11 אנשים נוספים הצליחו לצאת מהאוטובוס בעודם בחיים עם פציעות בדרגות חומרה שונות. הם פונו לבית החולים האזורי להמשך טיפול. לעת עתה לא ברור מה הוביל את האוטובוס להתדרדר לתהום. בעת התאונה, היו באוטובוס לפחות 48 בני אדם שהיו חלק מקבוצה של צליינים שיצאו למסע עלייה לרגל באזור הדרומי של מחוז קמפניה שבאיטליה.

"המצב הוא מאוד דרמטי", אמר דובר שירות הכבאות המקומי. עוד הוסיף וסיפר כי בנוסף לאוטובוס היו מעורבים בתאונה עוד מספר רכבים פרטיים אשר גם נוסעיהם סבלו מפגיעות. עדי ראייה ששהו במקום בעת התאונה סיפרו כי בעיה בבלמי האוטובוס היא שהובילה לנפילתו אל התהום. אך גורמים רשמיים במדינה מספרים כי עדיין מוקדם מדי לדעת מה הוביל לתאונה.