האם מתה מדום לב בנפאל – בנה נשאר לבד ולא ידע מה קרה

טרגדיה נוראה אירעה בעיירת הנופש שבהימלאיה: אם חד הורית ובנה בן ה-12 נסעו לטייל בפוקרה שבנפאל, עד שיום אחד נפטרה האם מדום לב לאחר שפונתה לבית חולים מקומי. בנה נותר לבדו בבית ההארחה ולא ידע שנפטרה. על האסון נודע לו רק כשנחת בארץ

הילד נותר לבדו בנפאל. ארכיון (חדשות 2)

הטיול לעיירת הנופש הסתיים בטרגדיה: אם חד-הורית בשנות ה-50 לחייה ובנה בן ה-12 נסעו לטייל בעיירת הנופש פוקרה שבנפאל - עיר נופש פופולרית אליה מגיעים מטיילים מכל העולם. אלא שיום אחד חשה האם ברע - ופונתה לבית החולים המקומי, שם נפטרה מדום לב, זאת מבלי שבנה ידע - כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשבועיים פונתה האם באמבולנס לבית חולים ובנה המודאג נותר בבית האירוח שבעיירה כשהוא לבדו - בלי לדעת שבאותו זמן אמו נפטרה מדום לב. בעלי הגסט-האוס שהשגיחו על הילד הזעיקו את המשטרה - שמיהרה לדווח על המקרה המצער לשגרירות ישראל בקטמנדו, בירת נפאל.

המשפחה ביקשה לא לספר לילד מה קרה לאמא

לאחר התייעצות של גורמים שונים במשרד החוץ, הגיעה אל הילד עובדת מטעם הקונסוליה הישראלית שהתלוותה אליו. הגורמים הודיעו לאמה של הישראלית שנפטרה על כך שמתה וכי הנכד נותר לבדו בנפאל. לבקשת המשפחה - לא סיפרו לילד את שאירע.

כעבור שלושה ימים בהם טופל בבית קצין הביטחון המקומי, הוטס הילד לישראל - כשהוא מלווה בעובדת הקונסולרית. היא המתינה עמו בבנגקוק - עד שעלה משם לטיסה לישראל, בליווי נציג אל-על. בני משפחתו של הילד קיבלו אותו בארץ בשבוע שעבר, אז הודיעו לו על מותה המצער של אמו. גופתה של האם הובאה למחרת לארץ - והובאה למנוחות בסוף השבוע.