חמוש ירה למוות בשישה בני ערובה בפלורידה

כוחות מיוחדים של המשטרה בפלורידה הסתערו על בניין מגורים שבו התבצר חמוש עם חמישה בני ערובה, לאחר שקולות ירי נשמעו מבפנים. השוטרים הצליחו להרוג אותו ולחלץ בשלום שני בני ערובה, אך בתוך המבנה נמצאו חמש גופות. אדם נוסף נורה מתוך הבניין בשעה שצעד בצידו השני של הרחוב

תקרית ירי קשה בארצות הברית: חמוש ירה למוות בשישה בני ערובה עמם התבצר בבניין מגורים בפרבר של מיאמי. מהמשטרה המקומית נמסר כי צוות מיוחד שהגיע למקום הצליח להרוג את החמוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי מפקד המשטרה המקומי אדי רודריגז, האירוע החל בשעה 18:30 (שעון פלורידה) כשאדם, שזהותו טרם ידועה, התבצר בקומה הרביעית של בניין בן חמש קומות. כוחות משטרה רבים שהגיעו למקום חסמו את הרחובות הסמוכים ופתחו במשא ומתן עם האיש.

בשלב מסוים שמעו הכוחות שהוצבו מחוץ לבניין יריות, והחליטו להסתער. הם הצליחו להרוג את החמוש ולחלץ בשלום שני בני ערובה, אך בתוך הבניין המתינה תמונה עגומה: שלוש נשים ושני גברים נורו למוות. גופותיהם של מנהל הבניין ואשתו נמצאו במסדרון ושלוש גופות נוספות נמצאו באחת הדירות.

אדם נוסף נורה למוות, ככל הנראה על ידי החמוש, בעברו השני של הרחוב. "זו ככל הנראה תקרית הירי הקשה ביותר שהייתה פה אי פעם", אמר מפקד המשטרה המקומי. בשלב זה עדיין לא ידועה זהותם של מקצת הנפגעים ובמשטרה חוקרים מה גרם לחמוש להתבצר במקום.