מה הבריטים חושבים על השם ג'ורג' עבור הנסיך הטרי?

"ג'ורג' אלכסנדר לואי יחד עם קיימבריג', כמה שמות?" שואל מנקה רחובות בכיכר טרפלגר בלונדון. "בכנות, לא אכפת לי, נמאס לי מכל העניין", אומר איש עסקים. אבל, יש גם כאלה שמרוצים. "אני חושבת שזה שם בוגר ונחמד מאוד למלך עתידי", אמרה תושבת הבירה

התינוק המלכותי כבר בן יומיים, אבל התקשורת בבריטניה עדיין מייחדת חלק ניכר מהכותרות והשידורים לידיעות הקשורות לבנם של וויליאם וקייט, כשהיום ההתמקדות  היא בשם שנבחר עבורו. "הנסיך ג'ורג' אלכסנדר לואי" אומרת כותרת אחת, ואחרת מכריזה: "ג'ורג' השביעי מקיימבריג'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההימורים על השם, לפחות על זה הראשון ענו על הציפיות - ג'ורג' היה ההימור הנפוץ ביותר. "חשבתי שהם יעניקו לנסיך את השם ג'ורג' כמחווה לאביה של המלכה, זה פשוט נשמע הגיוני", אומרת בהוואנה אדוארדס תושבת לונדון. "אני חושבת שזה בוגר ונחמד מאוד למלך עתידי".

אבל עבור רבים , במיוחד המהגרים, לא ברור למה אדם אחד מכובד ככל שיהיה, צריך כל כך הרבה תארים ושמות. "ג'ורג' אלכסנדר לואי זה טוב, אבל אני לא יודע אם זה שם יוצא דופן, אני פשוט לא יודע. אבל, ג'ורג' אלכסנדר לואי יחד עם קיימבריג', כמה שמות?", אמר נגומבו פאפי, מנקה רחובות בכיכר טרפלגר.

וויליאם וקייט יוצאים מבית החולים (AP)

על פי מחקרים וסקרים, משפחת המלוכה מקבלת הרבה מאוד תשומת לב מאזרחי הממלכה. בסקרים האחרונים פורסם שיותר מ-70% מהבריטים דווקא מרוצים מהמלוכה ולא מעוניינים להפוך לרפובליקה. אבל, אחרי שלושה ימים של היסטריה רבתי, לחלק מהם קצת נמאס. "בכנות לא ממש אכפת לי, נמאס לי מכל הסיפור הזה", אמר איש עסקים בריטי שלא הזדהה בשמו.

גלאן קלאוורטס, מהנדס מחשבים, אמר כי "אני חושב שזה לא לבריטים, מפני שזה ברור שלנו לא באמת כל כך, אבל התיירים אוהבים את זה. עובדת איתי במשרד אמריקנית, שהלכה לארמון באקינגהאם כשזה קרה. אנחנו לא יכולים להבין את זה, אבל ברור שהם אוהבים את זה. אז כן, זה מצוין לתיירות".

על פי הדיווחים של כתבים לענייני מלוכה בבריטניה, ליורש העצר עצמו לא אכפת מהמעמד, מהשם או מהכותרות. הוא עסוק עכשיו בלישון ולאכול.