חינוך גרסת הפיליפינים: בית ספר לבנות ים

בבירה מנילה נפתח בית ספר מיוחד שמגשים את חלומותיהן של בנות רבות. בשיעורים הן לומדות לנוע כדולפין, לצלול ולהשתמש בזנב. "אני חושבת שכל אחת רצתה להיות בת ים בשלב מסוים של חייה" אומרת דזה אונג , אשת עסקים בת 28 שסיימה בהצלחה את בית הספר הייחודי

בית ספר לבנות ים עושה גלים בפיליפינים. כמה עשרות בנות מגשימות השבוע את החלום התת מימי שלהן. זה התחיל בבית ספר רגיל לשחייה באחד האיים במדינה בת 7000 האיים והתפתח מהר מאוד לשחייה צורנית בסגנון דולפין ואז שיעורים במשיכת סנפיר, ריקוד מתואם תת מיימי ועכשיו, במחיר של 41 דולר, כל מי שרוצה יכולה במשך שעתיים בכל יום להפוך לבת-ים - גם בבירה מנילה. החליפה המיוחדת - כלולה במחיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני חושבת שכל אחת רצתה להיות בת ים בשלב מסויים של חייה" אמרה זדה אונג, אשת עסקים בת 28 מהפיליפינים בוגרת בית הספר המיוחד.

בבית הספר מועסקים 10 מאמנים, שנחושים לקחת את התואר מדנמרק ולהפוך את הפיליפינים למדינת בנות הים. "הן יפות, הן חינניות, הן מלאות חיים" אומר ארבייל חימנז שיזם את הפרויקט.

לינה אוונגליסתה, תלמידה בת תשע מספרת: "ראיתי את הסרט של וולט דיסני והגעתי לבית הספר, אני מאושרת כאן, אני לומדת לשחות, ממש כמו בת ים".