הנסיך צ'ארלס נרגש: "גאה להיות סבא בפעם הראשונה"

יש יורש עצר, הממלכה באופוריה: הנסיך צ'ארלס אמר כי הוא מקווה לראות את יורש העצר בקרוב. ראש ממשלת בריטניה חוזה שוויליאם וקייט יהיו "הורים נפלאים". גם ראש הממשלה נתניהו בירך

מתרגש להיות סבא. צ'ארלס (רויטרס)

"זה בן!", "סוף סוף זה קרה". המוני בריטים שנאספו מחוץ לארמון בקינגהם בלונדון הגיבו בתרועות וצעקות שמחה למשמע הבשורה כי הדוכסית קייט ילד בן זכר - יורש עצר לממלכה. גם בתוך הארמון, כמובן, ההתרגשות בעיצומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנסיך צ'ארלס אמר בהודעה מיוחדת כי הוא מאוד גאה ושמח להיות סב בפעם הראשונה. "מדובר ברגע מאוד מיוחד עבורם", אמר. הוא הוסיף כי הוא ואשתו, קמילה, מאושרים בשביל הזוג המלכותי ומקווים לראות את הבן בהקדם האפשרי.

ההמונים מחוץ לארמון (רויטרס)

ראש ממשלת בריטניה דיוויד קמרון הצטרף גם הוא לברכות. "הם יהיו הורים נפלאים, כל הארץ תחגוג את הלידה הזאת", העריך. "זה רגע מיוחד לאומה הבריטית כולה".

הריון מלכותי. הדוכסית קייט (רויטרס)

נתניהו ורעייתו מסרו ברכות

גם בישראל מתרגשים. ראש הממשלה בנימין נתניהו שיגר ברכה לזוג המלכותי. "בשמי ובשם רעייתי שרה אני מאחל מזל טוב לנסיך ויליאם ולדוכסית מקיימברידג' להולדת בנם הבכור", אמר. "מכל אזרחי ישראל ברכות למלכת בריטניה, לנסיך צ'ארלס ולכל תושבי הממלכה. מזל טוב".

שגריר בריטניה בישראל, מתיו גולד, אמר כי הוא מאושר בעקבות הבשורה. "אני שולח ברכות חמות מכל עובדי השגרירות הבריטית בישראל לזוג המלכותי", אמר.

הידיעה הראשונה על הולדת הבין נפוצה מהר בין ההמון שהמתין מחוץ לארמון, ואז החלו צעקות שמחה: "זה בן! זה בן!", שלאחריהן הגיעה ההודעה הרשמית המרגשת.

יורש עצר בריטי נולד - הסיקור המלא:

כרוז ונוצה: כך הודיעו על היורש הבריטי

הנסיך צ'ארלס נרגש: "גאה להיות סבא בפעם הראשונה"

יורש עצר בריטי חדש בא לעולם