ארה"ב: חיפושים אחר קורבנות נוספים של רוצח סדרתי

שלוש גופות נשים עטופות בשקיות פלסטיק נמצאו במהלך סוף השבוע בעיר קליבלנד שבארצות הברית. ביום שישי נעצר חשוד במעשה – עבריין מין רשום – ועקב חקירתו נפתחו חיפושים נרחבים אחר גופות נוספות. החשד הוא כי שאב השראה מרוצח סדרתי אחר שפעל באזור והורשע ב-2011

אחד הבתים שבו התגלתה גופה בקליבלנד (רויטרס)

זעזוע בעיר מזרח קליבלנד שבארצות הברית, לאחר שבמהלך סוף השבוע נמצאו בשכונה בעיר שלוש גופות נשים כשהן עטופות בשקיות פלסטיק. חשוד במעשים נעצר, אך מפקד המשטרה המקומי הורה היום (א') למתנדבים להמשיך בחיפושים, מתוך הנחה שגופות נוספות עלולות להימצא בזמן הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום שישי האחרון התקבל במשטרת העיר דיווח על ריח רע הנודף מאחד הבתים. חיפושים שנערכו עקב הדיווח הובילו למציאתה של גופה בחניון ביתי סגור, ובהמשך גם לאיתורו של החשוד ברצח - מייקל מדיסון, עבריין מין בן 35.

במהלך יום שבת נמצאו שתי גופות נוספות - אחת מהן נמצאה בחצר בית והאחרת נמצאה במרתף של בית נטוש. הגופות נמצאו כולן כשהן בתנוחה עוברית ועטופות במספר שכבות של שקיות זבל.

"שאב השראה מרוצח סדרתי"

נמשכים חיפושים אחר גופות נוספות (AP)
במהלך תדרוך לתקשורת סיפר היום ראש העיר גארי נורטון, כי מחקירתו של החשוד עולה כי ייתכן ששאב את השראתו מאנתוני סוואל - רוצח סדרתי שפעל בקליבלנד, הורשע ב-2011 ברצח 11 נשים ונידון למוות.

"אנחנו מודאגים כי אנחנו יודעים שהקורבן הייתה עלולה להיות מישהי מבני המשפחה שלנו, אחת מהילדות שלנו", סיפרה פאם בוטצ'ר, תושבת העיר בת 55 שהצטרפה לחיפושים ברבי השכונה שבה נמצאו הגופות.

ראש העיר ומפקד המשטרה סירבו למסור פרטים נוספים על החקירה, אך בעקבות המידע שעלה ממנה הנחו את המתנדבים להגביר את חיפושיהם בבתים נטושים ובפחי אשפה, מתוך הנחה כי מדיסון הספיק לרצוח אישה נוספת, ואולי שתיים, בטרם נעצר.