תאריך הלידה האמיתי של קייט: היום

על פי דיווחים בבריטניה, הנסיכה קייט תלד את יורש העצר במהלך השבועיים הקרובים, מאחר ותאריך הלידה הצפוי הוא היום ולא בשבוע שעבר כפי שפורסם. מאות עיתונאים עדיין ממתינים מחוץ לבית החולים בו צפויה הנסיכה ללדת, אך על פי דיווח חדש בממלכה קייט בכלל מתכננת ללדת בבית משפחתה בקיימברידג' - 100 ק"מ הרחק מלונדון

הלידה - בשבועיים הקרובים (רויטרס)

ההיריון המלכותי ממשיך לשגע את בריטניה: על פי דיווח של ה"דיילי טלגרף" התאריך הרשמי בו הנסיכה קייט צפויה ללדת הוא היום (ו') ולא בשבוע שעבר כפי שפורסם בתחילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורם במשפחת המלוכה מסר לעיתון הבריטי כי "צוות מצומצם של אחיות ורופאים התבקש להישאר בכוננות ללידה בחודש הקרוב ובנוסף נאמר לצוות כי התאריך המיועד ללידה הוא ה-19 ליולי". משמעות הדיווח החדש הוא כי הלידה עשויה לקרות בכל יום בשבועיים הקרובים.

בסוף השבוע שעבר העולם כולו היה דרוך וחיכה לדיווחים מהממלכה, מכיוון שההערכה הייתה כי הדוכסית מידלטון תלד ב-13 ביולי. הבלבול בתאריכים, שבוודאי מתסכל את גדודי צלמי התקשורת שמחכים מחוץ לבית החולים הלונדוני, נובע מההודעה ששיחרר בית המלוכה על "לידה באמצע חודש יולי", ללא ציון של תאריך מדויק.

ההורים מחכים בציפייה, קייט וויליאם (AP)

דיווח: הנסיכה ממתינה ללידה בבית משפחתה מחוץ ללונדון 

בתחילת השבוע אמרה רעייתו של הנסיך צ'רלס, קמיליה, כי משפחת המלוכה מקווה שלידת התינוק תתרחש כבר בסוף השבוע הקרוב. "כולנו ממתינים כל הזמן צמוד לטלפון", אמרה.

גם מלכת אנגליה אליזבת השנייה, הביעה אי שביעות רצון מהעיכוב ואמרה כי היא מצפה שיורש העצר יגיע לאוויר העולם כבר בסוף השבוע הקרוב. במהלך ביקור שערכה המלכה במחוז קומבריה, היא נשאלה על ידי אחד הילדים המקומיים האם היא מעדיפה שקייט תלד ילדה או ילדה. אליזבת השנייה, שנוהגת לא לענות לקריאות הקהל, פנתה לילד וענתה לו: "לא משנה לי, אבל ארצה שהוא ימהר מפני שאני יוצאת בקרוב לחופשה".

המלכה אליזבת השנייה (רויטרס)

בינתיים, מאות עיתונאים וצלמים מכל רחבי העולם ממתינים מחוץ לבית החולים "סיינט מרי" שבלונדון, שם צפויה הנסיכה ללדת את בנה הבכור. על פי דיווח אחר, הנסיכה קייט מתכננת ללדת בבית משפחתה בקיימברידג' - כ-100 קילומטרים מחוץ ללונדון.