צפו: ארה"ב קפואה ומושלגת

עם בתים שנראים כאילו הוקפאו וכבישים עמוסי שלג, האמריקנים יצאו מבתיהם אחרי הסופה בצפון מזרח המדינה והחלו לפנות את הכבישים ואת הכניסות לבתיהם. באזורים מסוימים נערמו יותר מ-65 ס"מ שלג. דווקא בניו יורק התאכזבו: בעיר ירדו סנטימטרים ספורים בלבד

בעוד שכלי תקשורת בעולם דיווחו על האכזבה בניו יורק, שם ציפו לסופה קיצונית וקיבלו יום שלג שגרתי, במקומות אחרים בצפון-מזרח ארה"ב מתמודדים עם הנזקים שגרמה הסערה ועם כמויות השלג הגדולות השאירה אחריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הטמפרטורות הנמוכות יחד עם הרוחות החזקות "הקפיאו" את אזורי החוף במדינות קונטיקט, רוד איילנד ומסצ'וסטס. גלים גבוהים מילאו את אזורי החוף במי ים, והטמפרטורות שירדו מתחת לאפס הקפיאו את המים, מה שהביא לכך שהבתים הראשונים על קו המים מכוסים כולם קרח, והרחובות הקפואים מסוכנים לנסיעה בשל החלקה.

רחוב מושלג במסצ'וסטס, ארה"ב (AP)

באזורים פנימיים יותר ירד שלג כבד, במיוחד באזור בוסטון. במסצ'וסטס, קונטיקט וניו ג'רזי נמדדו במקומות מסוימים מעל 65 ס"מ של שלג.

עם מחלקיים ברחוב, בצפון מזרח ארה"ב (רויטרס)

מיד עם שוך הסערה מפלסות וטרקטורים החלו לעבוד בכבישים בניסיון לפנות מהר ככל האפשר את הצירים כדי שהאמריקנים יוכלו לצאת לעבודה. התושבים לקחו אתים, וגרפו במרץ את הכניסות לבתיהם. הטמפרטורות צפויות להישאר מתחת לאפס, כך שהשלג שירד לא יימס בימים הקרובים.